Patryk Vega

Patryk Krzemieniecki

4,1
13 584 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Patryk Vega

Bardzo podobały mi się pierwsze PItbule Vegi zresztą jak wielu ludziom...Nastawiłem Kobiety Mafii 2 na Netflix... i zrezygnowałem po 15 minutach, walczyłem ze sobą o więcej ale nie dałem rady...ten film się do niczego nie nadaje, to jakiś zlepek scen, które maja przestraszyć a niektóre rozśmieszyć chyba 7 latków...

Nie sądzę, że można tak nisko upaść, podejrzewam, że reżyser jest na jakiś lekach, że miał jakieś problemy natury psychicznej...ludzie z jego otoczenia powinni go odciągnąć od nagrywania takiego chłamu i pomóc mu dojść do siebie...zdrowia Panie reżyserze...

zorin

W ostatnich wywiadach mówił, że gonitwa za pieniędzmi i chęć ciągłego bogacenia się odebrały mu rozum. Sam przyznał, że to co kręcił nie było ani trochę ambitne i że chce powrócić do tworzenia wartościowych dzieł. Pierwszym z nich ma być Small World. Co ciekawe teaser rzeczywiście różni się od dotychczasowych g*wien. Zobaczymy.

https://www.youtube.com/watch?v=2v9iHahrTbg

Paradoksalnie ja jeszcze w Patryka wierzę.

witek2000

Wydaje mi się, że już przy "Plagi Breslau" Vega próbował bardziej ambitnie, bo to w gruncie rzeczy poważniejszy film z mniejszą ilością humoru, jednak nie wyszło z tego nic ciekawego.

użytkownik usunięty
witek2000

Byłem jeszcze przed pandemią w kinie na Bad Boyu i przed filmem leciał pełny zwiastun Small World. No i jest to pierwszy zwiastun Vegi od dawien dawna, gdzie nie ma ani jednego przekleństwa, ani jednego kiepskiego żartu, brak Oświecińskiego, a za to ciekawie zapowiadająca się fabuła filmu.
Plagi Breslau faktycznie nie były takie złe, ale szkoda, że film był tylko na Showmax.

użytkownik usunięty

Liczę też na to, że Vega Investments zrezygnuje z kiczowatych plakatów z aktorami ustawionymi w rządku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones