Paul GrossI

Paul Michael Gross

7,0
534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Gross

To już wiemy, że Paul Gross jest producentem "ZOS: Zone of Separation", ale według IMDb miał też w tym miniserialu występ gościnny. Czy ktoś się orientuje w którym dokładnie epizodzie?

Nikitka

Nie wiem gdzie widziałaś, że wystąpił tam gościnnie. Ja nigdzie czegoś takiego nie wyczytałam, nawet na IMDb.

vento

Z angielskiego nie jestem aż tak biegła. Jestem samoukiem, bo w szkole nie miałam takiego przedmiotu, więc może coś źle sobie przetłumaczyłam. Tam jest napisane tak: "ZOS: Zone of Separation" (2008) TV mini-series (executive producer) (unknown episodes). Myślałam, że zwrot UNKNOWN EPISODES tłumaczy się GOŚCINNIE (Według http://translate.google.pl/#en|pl|unknown%20episodes ). Chyba, że rozchodzi się tu o coś innego.

Nikitka

"Unknown episodes" znaczy "nieznane epizody". W tym serialu Paul był tylko producentem wykonawczym. Nie zagrał gościnnie.

vento

Czyli te "nieznane epizody" to do czego się tyczy? Że nie wiadomo których epizodów był producentem?

Nikitka

Dokładnie tak, chociaż trochę to głupie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones