Im starszy tym gorszy. Świetny, klimatyczny Event Horizon, dobry Galaktyczny Wojownik. Reżyser kina S-F z pomysłem, a później takie gnioty jak seria RE, Death Race czy AVP.
Popieram. Byłem w szoku dowiadując się, że to on nakręcił Event Horizon. Film może dupy nie urwał, ale merytorycznie był bardzo przyzwoity, posiadając przy tym niezły klimat. To co teraz wyrabia i fakt, że wciąż ma fanów zadziwia mnie.
No właśnie facet nigdy geniuszem nie był. "Mortal Kombat" jest po prostu dobry, ale też głównie dlatego, że kolejne filmy z tego cyklu są kiepskie. Z czasem też ten film szybko się zestarzał, no i ogólnie dla starszych widzów raczej się nie nadaje.
Tak jak dla mnie to koleś dobre kręci filmy, gdy o jakiś oryginalny pomysł są one oparte, a nie są adaptacją gry czy książki, lub postaci z innego filmu. Bo jak dla mnie to "Death Race" mu całkiem wyszedł. Nie jest to jakiś rewelacyjny film, ale przyzwoite, solidne SF, podobnie jak "Soldier" i "Ukryty Wymiar".