Paul W.S. Anderson 

Paul William Scott Anderson

5,7
2 386 ocen pracy reżysera
Paul W.S. Anderson

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 4 marca 1965

miejsce urodzenia: Newcastle, Anglia, Wielka Brytania

wzrost: 191 cm

żona Milla Jovovich (od 22.08.2009), 3 córki: Ever Gabo (ur. 03.11.2007), Dashiel Edan (ur. 01.04.2015) i Osian Lark Elliot (ur. 02.02.2020)
Ukończył Uniwersytet Warwick w Coventry (Anglia, Wielkiej Brytania).
Był brany pod uwagę do wyreżyserowania filmu "Obcy: Przebudzenie", ale z powodu konfliktu harmonogramu musiał odrzucić propozycję. Angaż otrzymał Jean-Pierre Jeunet.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ciężko uwierzyć, że po "Event Horizon" nie nakręcił niczego nawet w połowie tak ambitnego. Pierwsze 2 Resident Evil (ewentualnie pierwsze 3), może AVP da się oglądać, reszta to kompletne dno. Ale co mnie zadziwia to, że EH był naprawdę bardzo dobrym filmem, czego nawet nie starał się powtórzyć. I jeszcze obsadza żonę w...

więcej

http://gorna-polka.pl/?p=4178

Temat podgapiony ze stron innych reżyserów. :)

Podawajcie listę najlepszych według Was filmów reżysera (jak chcecie możecie też podawac listy jego produkcji i scenariuszy).

idealny even horizon, ciekawy Soldier, oraz wciągający Resident Evil I, ... a potem już z górki bez ambicji , scenariusza, byle kasa się zgadzała...

Biohazard l zawsze kojarzył mi się z grami, każda część to inni bohaterowie, ale reżyser zrobił z tego tasiemiec z 1 główną bohaterką która na dodatek chyba jest jego żoną co obniża w moich oczach wiarygodność tego człowieka.

Inny bohater oznaczałby zawsze jakiś powiew świeżości i otwartą drogę na ciekawą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones