Paulina Chruściel

7,1
1 916 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paulina Chruściel

No i ja chcę dołożyć trzy kamyki do tego ogródka. Przywróciła mi wiarę w polskie aktorstwo jak za dobrych czasów. Dzięki naturalności, ciekawości, i temu błyskowi w oku stała się aktorką, którą cudownie się ogląda i chce się więcej oglądać twojej gry aktorskiej. Pewnie się znajda sceptycy, ale ilu jest takich aktorów, aktorek, szczególnie polskich, którzy potrafią zaciekawić i pokazać to coś. A to właśnie to coś ulotnego jest u niej najważniejsze, ręce same się składają do oklasków. Oglądam serial i to jest moje 20-kilka odcinków, wspaniałych przeżyć z Pauliną Chruściel. Chciałbym się zapytać gdzie byłaś przez te wszystkie lata, gdy cię nie było, ale w końcu się doczekałem i mogę zobaczyć aktorkę ponadprzeciętną. Dla mnie na dzień dzisiejszy pokazałaś fajny warsztat aktorski i sprawiłaś wiele radości i nawet nie wiem skąd się to bierze, a przecież chyba w filmach o to chodzi. Jesteś prawdziwą aktorką i trzymam za Ciebie kciuki, za prawdziwą Paulinę Chruściel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones