Pauly Shore

Paul Montgomery Shore

6,4
288 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pauly Shore

Gość jest tragiczny, nieśmieszny, irytujący i do tego totalne zero aktorskie. Nie potrafię ogarnąć jak takie beztalencie w ogóle ktoś zechciał angażować do swoich filmów. Ja wiem, że są gusta i guściki, ale to jest w mojej ocenie jeden z niewielu przypadków kiedy ktoś tak bardzo nie nadaje się do aktorstwa. Karolak przy nim to świetny aktor.

Kristov84

Za to ty jesteś nikim z przerośniętym ego i max co możesz to hejtowac na internecie

Kristov84

Odpowiedzi na tą zagadkę udziela ciocia wikipedia. "Urodził się w Los Angeles w rodzinie żydowskiej jako syn Mitzi Shore która założyła The Comedy Store i komika Sammy,ego Shore. Dorastał w Beverly Hills w Kalifornii"

Kristov84

Masz rację, są gusta i guściki, ale powiedz mi, skoro określasz go beztalenciem - jaką masz wiedzę o aktorstwie że wypisujesz takie obraźliwe słowa o nim? - Jedyne co mi przychodzi do głowy to tylko to że jesteś dość płytki i według mnie powinieneś ograniczyć się do napisania "podoba mi się" i "nie podoba mi się". Ooo, a może Ty się z nim identyfikujesz, przez co mu czegoś zazdrościsz? - tak luźna myśl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones