Paweł Małaszyński

6,7
14 722 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Ogólnie jestem na bakier z polskim filmem mając na myśli ostatnie kilka lat rodzimej kinematografii (nad czym ubolewam a jednocześnie czekam na ciekawsze produkcje). Jednak Pawła jako aktora miło wspominam z kilku produkcji serialowych których także w większości przypadków unikam jak ognia. Świetnie odegrał swoją rolę w "Twarzą w twarz" czy postać Jorga w produkcji Wołoszańskiego. Próbuje aktualnie w serialu dotyczącym wysyłania polskich kontyngentów do Afganistanu - być może znowu pokaże z pozytywnej strony swój warsztat aktorski. Reklam w telewizji także unikam jak skoków w przepaść ale również w tej dziedzinie - wątpliwej "trampolinie finansowej" dla polskich aktorów - nie zauważyłem by brylował czy szukał nadmiernych dostatków. Sumując wszystkie zalety i wady można by się pokusić o nazwanie Pawła aktorem z osobowością - na pewno jednym z najlepszych popularnych młodszego pokolenia.

Martinus_filmweb

Wspominając o nie najwyższym poziomie teraźniejszych rodzimych produkcji nie mam na myśli uogólniania (wsadzania wszystkiego do jednego worka) - zdarzają się naprawdę dobre i ciekawe filmy typu "W ciemności" , "Róża" ale jest ich o wiele za mało jak na możliwości przerobowe około 40 milionowego kraju. Przecież aktorzy to nie garstka uprzywilejowanych tych samych osób grających w co trzeciej produkcji ale ogromny potencjał teatralny umieszczony w wielu miastach Polski który z powodzeniem można by wykorzystywać.

Martinus_filmweb

Także tragiczny los bohaterskiego generała Augusta Emila Fieldorfa opowiedziany w filmie pt. "Generał Nil" zrobił na mnie spore wrażenie dlatego i ten obraz umiejscowię w typoszeregu najlepszych rodzimych produkcji trzech ostatnich lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones