Paweł Wilczak

7,5
8 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Wilczak

Występem tego Pana u Kuby Wojewódzkiego. Totalny brak zrozumienia konwencji programu, brak kultury, pyszałkowatość.

JustJamesBlond

To był dramat. Jeszcze dość śmiało wyrażał swoją wyższość uważając, to co robi Pacześ za gówno, na podstawie wyrwanego z kontekstu fragmentu.
Niestety stand up Paczesia ma więcej współnego z kultura niż większość gniotów Pana Pawła.

LudwikStonka

Sorry, ale stand up `y są tak przereklamowane i nieśmieszne że już wolę Wilczaka

użytkownik usunięty
JustJamesBlond

Ojej, aż mnie zaskoczyło jak się zachowywał. Bardzo wyniośle. I te zęby takie rażąco białe. Niezbyt prawdziwy się wydaje, taki pozer :( I wcale nie wypowiada się jakoś ekstra poprawnie, co mnie też zaskoczyło.

użytkownik usunięty

Mówi, że Kuba ma wielkie ego, co jest bzdurą, bo Kuba po prostu pajacuje i ma jakiś dystans; Wilczak to dopiero ma ego wywalone w kosmos. Wyegzaltowany maruda.

JustJamesBlond

Kuba bywa chamski czesto dla swoich gosci,i to ze jest szybki nie powinno przeslaniac tego ze bywa po prostu swinia. Uwazam ze Pawel nie lubi za bardzo Kuby i przyjal na ten program taka maniere zeby Kubie to przekazac,co wiele osob by chcialo a nie ma jaj.

rv4t

Osoba z klasą gdyby nawet nie lubiła Kuby po prostu by nie przyszła do programu. A ten aktor przyszedł tylko po to żeby rozwalić odcinek swoją malkontencką postawą, bo wątpię aby się to komukolwiek przyjemnie oglądało. No ale należy mu się usprawiedliwienie, bo jest chory na depresję od dawna. W jego stanie po prostu nie powinno się udzielać wywiadów żeby się nie narażać na hejt, bo zgorzknienie wypływa z niego w każdym zdaniu. To nie jest obraz osoby w inteligentny sposób naśmiewającej się z Kuby czy programu, ale obraz chorego człowieka nie radzącego sobie z negatywnymi emocjami

JustJamesBlond

Skad masz wiedze o zyciu prywatnym Pawla? Skad wiesz ze cos mu dolega i wogole co z nim sie dzieje? Skoro aktor bardzo chroni swoja prywatnosc.Tylko prosze nie pisz ze z kolorowych gazet tudziez portali. Do tego jeszcze dlaczego wypowiadasz sie w imieniu ogolu,kto dal Ci takie prawo ? (“..watpie aby komukolwiek sie to przyjemnie ogladalo”)

rv4t

Jakbyś poczytał wywiady z aktorem na którego temat się wypowiadasz to byś wiedział. Sam się przyznał do długoletniej depresji. Czemu się wypowiadam za ogół? No nie wiem czemu zakładam, że ludzie szukają w programie rozrywkowym rozrywki

JustJamesBlond

to i tak tylko Twoj punkt widzenia

rv4t

Dodatkowo warty tyle samo co Twój punkt widzenia i oparty na właściwych założeniach

rv4t

Ale masz rację, mogłabym też założyć, że aktor jest po prostu chamem. To bardziej by Ci się podobało?

JustJamesBlond

dobrze,Pawel zachowal sie jak cham a Kuba tez bywa chamem.

rv4t

Nie wiem czemu tak wracasz temat Kuby. Nie jestem na forum dotyczącym Pawła Wilczaka żeby oceniać Kubę Wojewódzkiego. A nawet gdyby tak było to nie stajesz się chamem pod wpłyem rozmowy z chamem. To żadne usprawiedliwienie. Klasa polega na tym, że jesteś ponad chamstwem, prowokacjami, zarozumialstwem rozmówców

JustJamesBlond

wydaje mi sie,ze P nie przepada za K ,ale liczyl na jakis w miare normalny wywiad,jednak zwyciezyla konwencja programu (blazenady K) i P zaczal go krytykowac i aktorzyc troche.K ma to do siebie,ze czasami zamiast rozmawiac jaja se robi.dla mnie jako widza to jest mniej ciekawe.to jest moj pkt widzenia.

rv4t

Polecam poważniejsze programy w takim razie, bo Kuba bardzo często rezygnuje z rozmowy na rzecz żartów

JustJamesBlond

dzięki takim ludziom jak Ty, TVN ma oglądalność ;)
bo nawet nie biorą pod uwagę, że takie talk-show jest reżyserowane.

olszass

Wilczak mnie zawiódł. Widziałem kiedyś program Niny Terentiew "Bezludna wyspa" z nim, z drewnianym Delagiem i glupiomadrym Saletą. Wilczak był tam genialny. Luz,poczucie humoru,dystans. To co zobaczyłem u Kuby bylo wprost niewiarygodne. Nie wiem czy on się źle nastawil do programu którego konwencje przecież znal czy zrobił się aż tak nadety,momentami nawet żenujący. Kuba zagotowal się na pewno ,mimo że udawał że nie żywi urazy , ale potem często pokazuje że jest malostkowy i wcześniej czy później przy jakiejś okazji coś o Wilczaku wspomni

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones