Paz Vega

Paz Campos Trigo

7,1
2 965 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paz Vega

Po obejrzeniu filmy "Trudne słówka" muszę to napisać: według mnie, Paz Vega jest najpiękniejszą widzianą przeze mnie, aktorką o latynoskiej urodzie, wszystkie te Penelopy, Rachele, Salmy i inne itp. mogą się schować. Swoją drogą, nigdy zresztą nie rozumiałam szału na ich punkcie. Przepraszam, jeśli ktoś się ze mną oczywiście nie zgadza, ale to tylko moje całkiem subiektywne odczucie. Szkoda, że Paz Vega nie osiągnęła takiego sukcesu, jak w/w aktorki.

martap_dsa

A widziałeś jak prezentuje się obecnie?
http://celebmafia.com/paz-vega-italian-institute-of-culture-los-angeles-creativi ty-awards-2018-1238444/
Przyznam że jestem w szoku. Wychudzona, blada i w fatalnej fryzurze. Co się z nią stało. 42 lata! Młoda babka a wygląda na znacznie starszą. We wspomnianych przez Ciebie „Trudnych słówkach”, jak i w „Randce w Ciemno” była przepiękna i miała w sobie mnóstwo dziewczęcego uroku. Strasznie szybko się zestarzała.

MikeyS

Bez przesady, to tylko kwestia rzeczywiście fatalnej fryzury. Na późniejszych zdjęciach z tego samego linku prezentuje się o niebo korzystniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones