Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz
użytkownik usunięty
napruto

w tym się zgadzam.

Jest Piekną Kobietą Ale Nie Jest Najpiękniejszą Kobietą Jaka Widzialem w Zyciu

użytkownik usunięty
Kamil_117

widocznie. ja piękniejszej od niej akurat nie widziałam.

:]

A ja widziałem :-)

użytkownik usunięty
Dassanar

nie ładne, co ładne, a to co się komu podoba. ;)

Zgadzam się ;p

napruto

Zgadzam się, jest naprawdę cudowna. A do tego jest jedną z najlepszych aktorek, nie zdarzyło mi się jeszcze oglądać filmu, w którym nie zagrałaby co najmniej bardzo dobrze :)
To niesprawiedliwe, że istnieją ludzie niemal doskonali ;)

velandil

hahaha dokładnie ;)

napruto

macie racje ona jest pienkna ale Megann Fox to dopiero laska

Radek_Markiewicz

Megan Fox Ma Ryj Chodźby TROL hehehe :> i Na Pewno Nie Jest Laską Tylko Szkaradnym Babsztylem.....

Damian_10_filmweb

??????????? "Na Pewno Nie Jest Laską Tylko Szkaradnym Babsztylem....." hahahahahahahah człowieku !
ona znajduje się w piątce najseksowniejszych kobiet św.

Radek_Markiewicz

Penelope jest poza rankingiem. Tu nawet nie chodzi o urodę zewnętrzną.

homo_sapiens

Penelope jest niesamowicie kobieca, a jednocześnie naturalna w tej kobiecości. Nie musi sobie odsysać tłuszczu, nakładać tony tapety i wypinać do kamery, by być piękna. I o to chodzi, moim zdaniem.

Icamna

Aleś palnęła z tym odsysaniem. Ona jest po prostu ludzka, jakby zwierzęca nawet.

napruto

DOKŁADNIE ! nie ma piękniejszej kobiety od penelope cruz

hellowmellow

jest piękna ale nie najpiękniejsza. ociekająca seksem niziutka, jest mega. najpiękniejsza jest Cate Blanchett, ale to zupełnie co innego. ja kocham klimat i duszę. ale ta tutaj... szczęka opada, Penelope jest nieziemska, nie odkleiłbym się od niej, sexbomba. (widzę ktoś pisał o Rihannie - już wolę psa sąsiadów :-) Sigourney Weaver albo chociażby Lady Gaga biją ją (podobnie jak Beyonce i inne) 500razy na łeb.

napruto

jest dobra sucz ale mi bardziej podoba się Monica Bellucci

lotr12345

Bo ma za dużo zmarszczek, wory pod łoczami i żyły na syrach.

napruto

ma prawie 50 lat twarz i figurę ładniejsza od panelope

lotr12345

Chyba prawie 40.

Obssesion

chodziło mi o Bellucci

użytkownik usunięty
napruto

Blondynki sa ladniejsze

chyba dla dresów spod bloku
aha i trzeba być prymitywnym żeby uznawać kobietę za piękną tylko dlatego że ma blond włosy

użytkownik usunięty
napruto

To mało widziałeś zatem ;) żartuje, o gustach się nie dyskutuje, dla mnie jest wyjątkowo brzydka, taka szczurzyszynka ;)

użytkownik usunięty
napruto

Jestem dziewczyną ale zawsze podziwiałam urodę Keiry Knightley. Według mnie Penelopa nie jest naturalna, raczej wygląda sztucznie. Nie uważam że penelopa jest brzydka jednak brak jej chyba "tego czegoś". No ale każdy ma swój gust.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones