Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 658 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

Według mnie jej rola była doskonała ale wydaje mi się że wzchała się między drugoplanową a epizodyczną , gdyby tej roli z jej udziałem było więcej to wtedy przyznałbym jej nagrodę ale tak normalnie zagłosowałbym na amy adams

matejko900_filmweb

zgadzam sie ze wszystkim nie liczac tego ze jej rola byla 'doskonala'. znakomity przyklad wybitnie przesadnej sztucznej i zniesmaczajacej nadekspresji.

matejko900_filmweb

To, że Penelope pojawia się dopiero w 47 minucie filmu nie oznacza, że gra rolę epizodyczną..
Należy zwrócić uwagę na to, że Maria Elena pojawia się już od pierwszych minut filmu w wypowiedziach byłego męża, jej słowa i sposób myślenia o pewnych rzeczach są ciągle cytowane. Co więcej jest osobą, o której plotkują pewne kręgi..
Ostatecznie to Maria Elena wpływa na los bohaterów, a błyskotliwa rola Cruz powoduje, że widzowie nie odczuwają "rozczarowania" w momencie kiedy pojawia się ta rozsławiona od początku filmu postać... Bo to co dzieje się w kolejnych minutach jest spełnieniem jej teorii, że tylko niespełniona miłość może być romantyczna...
To w usta Marii Eleny Woody Allen wkłada wyżej cytowaną, główną myśl tego filmu..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones