Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 556 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

I z urody i z talentu nie jest na pewno aktorką wybitną. Za duzo jej w filmach, a juz Oscar za rolę drugoplanową za "Vicky Cristina Barcelona" uważam za pomyłkę.

Thommy

Jak to "za dużo jej w filmach"?

Obssesion

Po prostu lansuje sie ją na wielką gwiazdę, podczas gdy moim zdaniem jest zupełnie zwyczajna i widziałem juz ładniejsze dziewczyny chodząc po ulicach:]

Thommy

zgadzam się! a jej akcent nie jest wcale "egzotyczny" (jak już wiele osób próbowało mi wmówić) tylko okropny

hernikowa

lubię okropne akcenty : )

Thommy

Właśnie... Z tym Oskarem za "Vicky.." to naprawdę przegięli. Zagrała jakąś psychopatkę, która rzuca wszystkim co jej podpadnie, w dodatku chyba nawet pół filmu z nią nie było. I co niby tym pokazała? Bo dla mnie nic.

eterno_fantasma

Dlatego dostała Oscara za rolę DRUGOPLANOWĄ. Lecz muszę zgodzić się, że nagroda niezasłużona. Pe miała wiele lepszych kreacji. W Hollywood panuje jakiś kult Allena. Co zrobi - jest świetne, kto zagra - jest chwalony, bo to Woody potrafi wysikać wszystko z aktorów. Teraz trochę ubolewam nad tym, że Cruz znowu zagra u niego. Niech wraca do Almodóvara czym prędzej.

eterno_fantasma

według mnie zagrała świetnie w Vicky...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones