Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 759 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

którą wy wolicie????ja stanowczo HAYEK!!!!!!

olala91

Ingrid Bergman zdecydowanie a tak serio to żadną z powyższych jeżeli mam gustować w paniach aktorkach to dziś tylko dla mnie istnieje Liv Tyler może? Albo nie..jednak panią Cate Blanchett <3 że oczywiście nie wspomnę o Michelle Pfeiffer.

olala91

chyba wolę Cruz

olala91

co to za pytanie "KTÓRĄ WOLICIE"......... i tłumy odpowiadają.. a potem się przekrzykują, która ma fajniejszą pupe... albo cycuszki...

Mloda_Sowa

18-13 dla penelope...

olala91

I kolejny głos na Penelope :)

Horlan

Cruz :)

Ps. obejrzyjcie se SEXiPIStOLS i wtedy wybieżcie

olala91

Salma.

olala91

Penelope

olala91

Hayek

olala91

stanowczo Cruz.Hayek ma nieładne proporcje - niska, krótka szyja i do tego za duży biust

olala91

poza tym Cruz ma subtelniejsze rysy twarzy

olala91

Jak dla mnie Salma :) Penelope psuje każdy film, w którym gra. Jest niesamowicie brzydka. Jak dla mnie jedna z najbrzydszych aktorek. Sorry, moje zdanie :)

olala91

Jeżeli chodzi o urodę obie panie są atrakcyjne z tym że Hayek bardziej pobudza w mężczyźnie "samcze" instynkty natomiast Cruz raczej te estetyczne. Gdybym miał wybierać tydzień w Meksyku to z Hayek, zwiedzanie hiszpańskiej Barcelony z Cruz . Mówiąc o grze aktorskiej to jak kto woli. De gustibus non est disputantum.

Martinus_filmweb

De gustibus non est disputandum - o gustach się nie dyskutuje.

Martinus_filmweb

Bardzo dobrze powiedziane. Poza tym obie mają to coś jednak w moim wypadku bardziej skłaniał bym się do woboru Cruz.

olala91

Obie panie sa przepiekne i to trzeba im przyznac, jesli chodzi jednak o gre aktorska zdecydowanie wole Cruz ;)

użytkownik usunięty
olala91

HAYEK

olala91

Hayek.

olala91

Hayek

olala91

obie:&gt;

olala91

Salma lepsza ;)

olala91

Porównanie gazeli z mułem. Cruz jest wyjątkowa pod każdym względem. Hayek to przeciętna baba, produkt.
Jak można tego nie dostrzegać?

olala91

Cruz

olala91

Penelope <3

olala91

Jak dla mnie Cruz jest lepsza pod względem aktorskim, natomiast pod względem urody Hayek jest ładniejsza ... (u Cruz irytują mnie Jej usta, nos i akcent).

olala91

Antylopę ;).
Zawsze myślałem, że ona włoszką jest, a tu widzę, że z Hiszpanii pochodzi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones