Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 658 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

Witam.
Chciałbym, abyście wypisali tutaj tytuły maksymalnie 10 filmów, w których waszym zdaniem Penelope Cruz zagrała najlepiej, zaczynając w kolejności od najlepszego do najgorszego.
Będzie to przydatny temat dla użytkowników, którzy dopiero chcą zacząć poznawanie filmografii tej aktorki, a nie wiedzą, jakie filmy wybrać spośród całej filmografii.

CRANK

Nie umiem uszeregować od najlepszego do najgorszego, ale polceam : Drżące ciało, Wszystko o mojej matce, Blow, Volver, Vicky Christina Barcelona....

sylwia_

no i naturalnie Vanilla Sky :)





sylwia_

Vanilla Sky odradzam wszystkim, nie dorasta do pięt pierwowzorowi Abre los ojos (Tom Cruise w porównaniu do Noriegi to marny aktor). Blow to super film, ale akurat Penelope grała w nim kiepsko. W Drążcym ciele ma tylko epizod, ale ogólnie film fantastyczny.

Polecam jeszcze Volver i ew. Jamón jamón, młodziutka Penelope i Bardem, aż się dziwnie robi.

Odradzam natomiast Przerwane objęcia. Co do Wszystko o mojej matce to nie umiem się ustosunkować do tego filmu.

Tyle ode mnie. Pozdrówka. ;)

tejon7

i jeszcze Nine. Mnie się bardzo podobał, ale wszyscy psioczą niestety na ten film...

tejon7

Mi osobiście Nine się nie podobał. Było widać, że reżyser miał ciekawą
wizję, ale mu ona nie wyszła. Natomiast sama Penelope zagrała świetnie. Jak
dla mnie ona w tym filmie najbardziej błyszczy.

CRANK

czy ja wiem? Wg mnie bardziej na uwagę zasługują państwo Contini :P

tejon7

obejrzałem dzisiaj Namiętność produkcji włoskiej. Sądząc po liczbie głosów na portalu (341) film mało popularny, ale naprawdę warto. Z 11 filmów, jakie widziałem z Penelope to ścisła czołówka. POLECAM!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones