Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 612 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

Ładna to ona jest, nawet bardzo, ale jeśli chodzi o filmy, to raczej marna z niej gwiazdeczka.

LadyAngel

to ciekawe co takiego ambitnego oglądałaś, że poczuwasz się do krytyki...

użytkownik usunięty
LadyAngel

chyba średnio znasz się na aktorstwie;)

LadyAngel

Fajnie zagrała w Vanilla Sky , Blow i Vicki Christina Barcelona.

LadyAngel

a myślisz że Almodovar albo Allen zatrudniają beztalencia?

LadyAngel

Nie jestem sobie w stanie przypomnieć żadnego filmu z Penelope Cruz, ale niezależnie od tego jaką akurat ona jest aktorką...
uważam, że są aktorki-aktorki, takie które naprawdę świetnie grają i są w stanie zagrać wszystko, i takie, które mają po prostu pięknie wyglądać, żeby dany film zarobił sporo kasy i trafił do prostej widowni. Cóż, pewnie są też takie, które są i piękne i dobrze grają, przytoczyłabym Angelinę Jolie, ale każdy może mieć własne zdanie, więc lepiej, żebyście się do tego nie odnosili, nie chcemy się pożreć ;)

LadyAngel

a ja myślę, że od tak sobie by Oscara nie zdobyła :)

szalonaaa95

Ja też tak uważam że byle za rulke oskara się nie dostaje :)
Nie za bardzo oglądam z nią filmy ale coś tam oglądałam i nie bylo tak źle chyba co nieco umie ale przyznam też że pierwszorzędną aktorką nie jest:)
Oglądałam wiem że "Kapitan Corelli " grając Pelagie była nawet :)

LadyAngel

Nie wiem za co ona dostaje te role, może za dawanie pupy ? Mi jednak wcale się, aż tak nie podoba, kompletnie nie wiem co wy widzicie w niej. Owszem jakby się podłożyła to bym nie wzgardził, ale jest dziesiątki bardziej seksownych i ładniejszych aktorek od niej. Jeżeli chodzi o warsztat aktorski, to mnie jej gra nigdy nie przekonywała, wydaje mi się ona jakaś nudna i bez wyrazu. Taka rozwrzeszczana dzimdzia-rymdzia i tyle.

alpagaSatana

Wzgardzil? A to ci dobre. Prostaku, ona by na ciebie splunac nie chciala.

alpagaSatana

swietnego jezyka uzywasz koles....nic, tylko do rynsztoka cie wyslac...albo bedziesz wspoltworzyl kolonie trolli na centralnym czy cus

użytkownik usunięty
Gatiniusha

O ja cie.... przesadzacie, a Penelope Cruze tez wydaje mi sie kiepksą aktorką, nie podoba mi sie, dla mnei ona nawet nie jest ładna... ja bym jej nie obsadzila w żadnej roli a Co o Almadovara - to przeciez jest hiszpańskim reżyser,em, kręci hiszpańskie kino to i obada jest po hiszpański :) osobisćie nie przepadam za jego kinem...

użytkownik usunięty

Do Irionioholiczki! Powiedz mi złotko Ty tak dobrze znasz się na aktorstwie? prowadzisz jakies warsztaty, skoro tak piszesz ze nikt tu nie zna sie na aktorstwie Tylko Ty, wiesz - zapisalabym sie :) to jak prowadzisz jakies zajęcia, związane z aktorstwem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones