Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 309 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

Często zdarza mi się, że gdy widzę ją na ekranie żałuję, że nie zatrudnili innej aktorki. Nie mam większego szacunku dla jej talentu, a jej uroda też nie rzuca mnie na kolana...Nie mam się oczywiście czym chwalić, ale z nią tak po prostu mam...

siLk_2

Ja tak samo jak ją widzę na ekranie telewizora to mam ochotę wyłączyć go rzucając nim przez okno!

sawlol

To dziwne, że tak działa na ciebie osoba, której nie znasz. Ja mam aktorów, których nie lubię, ale nie wzbudzają oni we mnie nienawiści, a tym bardziej tak agresywnej, by mieć ochotę coś takiego zrobić.

aviatorka_06

Żle mnie zrozumiałaś, sory przesadziłem z tym telewizorem po prostu jest w niej coś takiego,że kiedy zobaczę z nią jakiś film to przez to że w nim była obniżam oceno o 3 w dół!

sawlol

Ja mam tak z Seagelem. Ale tylko o 1.

siLk_2

Ja też tak z nią mam i jeszcze z paroma, weźmy pierwsze co mi przychodzi do głowy to np. J. Lopez, Michelle Rodriguez, K.Stewart, a z facetów to np. Adam Sandler, Banderas miałam tak też kiedyś z Benem Stlerem i Jimem Carreyem ale mi przeszło :D

siLk_2

Też tak mam. To takie dziwne uczucie niechęci...

Nick_Nina_

Doskonale was rozumiem. Cruz gra co najwyżej przeciętnie i kunsztem aktorskim nie emanuje za to jest strasznie wkurzająca tez nie wiem dlaczego.

siLk_2

Ja mam tak z Diane Keaton

siLk_2

myślałam, że wszyscy nad nią pieją, a tu znalazłam grono osób, których też drażni jej osoba,
gdy tylko się odezwie bije od Niej prostactwo, nonszalancja i wywyższanie się - co dla mnie jest nie do zniesienia :)

Kasha

rowniez nie moge sie przekonac do Cruz, od poczatku czuje do niej niechec.

siLk_2

Niestety ale muszę przyznać racje . Miała tylko jedną dobrą rolę za którą dostała Oscara.

siLk_2

Proponuję obejrzeć "Vicky Christina Barcelona". W tym filmie Penelope jest zniewalająca, zmysłowa i szalona.

MadameAg

Obejrzałam i na mnie wrażenia nie zrobiła. Specjalistką od tego typu ról jest Salma Hayek ("Czysta gra", "Ochroniarz zawodowiec"), ktorej Cruz mogłaby buty czyścić.

siLk_2

Mam tak samo , dobrze że ktoś o tym pisze bo wszędzie głównie chwalą a mi zgrzyta za każdym razem jej gra i rola .