Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 523 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

Penelope jest średnią aktorką w dodatku nie ma amerykańskiego akcentu. Nie rozumiem, dlaczego tak wysoko ją wszyscy oceniają . W piratach z karaibów zagrała sztucznie.

użytkownik usunięty
daria22121r

Krystyna Feldman też nie miała amerykańskiego akcentu, podejrzewam, że w ogóle nie mówiła po angielsku a też jest w pierwszej dziesiątce - to apropos akcentu.
polecam Ci filmy : Vicky Cristina Barcelona, Przerwane Objęcia, Otwórz Oczy , wtedy będziesz wiedziała czemu jest na dziesiątym miejscu i czemu wszyscy wystawiają jej tak wysokie oceny.
poza tym czas wreszcie otworzyć się na inne filmy, nie tylko amerykańskie.

Wiesz ja oglądam dużo filmów, W większości są to rzeczywiście amerykańskie ale nie tylko. Oglądam filmy naprawde przeróżnych produkcji. Ostatnio nawet Szweckie, ale przecież Penelope gra w amarykańskich więc dlaczego nie ma akcentu? Mi się to akurat nie podoba burzy cały klimat w filmie, a to jeden z najważniejszych czynników.

użytkownik usunięty
daria22121r

jeden z najważniejszych czynników? nie rozumiem dlaczego burzy cały klimat w filmie. czyli jeśli nie ma tego amerykańskiego akcentu, którego nie ma wielu innych aktorów, nie tylko z Hiszpanii, jak Penelope, ale choćby z Anglii, to znaczy, że nie ma prawa grać hollywoodzkich produkcjach? poza tym ja ocenę jej wystawiłam nie tylko za te filmy, ale i za inne, hiszpańskie, w których ma idealny hiszpański akcent.

daria22121r

Oj, ona zdecydowanie potrafi grać. Wystarczy pooglądać z nią więcej filmów to się przekonasz. Ale to Twoje zdanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones