Pete DavidsonI

Peter Michael Davidson

6,7
2 681 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pete Davidson

Znani rodzice, kontakty? Nie dostrzegam w nim żadnego talentu, nie bawi, nie jest aktorem, żaden sketch z nim w SNL nie niesie za sobą żadnych emocji, a on niczym się nie wyróżnia - ani wyglądem, ani osobowością, nie wspominając o jakiejkolwiek charyzmie. Na czym polega jego fenomen??

Candy_Perfume_Girl

Do tego posuwa oficjalnie Arianę Grande , Kate Backinsle, Margaret Quelley a teraz samą główną Kardashianke - Kim... Te kombo każe myśleć czy on jest faken reptilianinem czy kij ch**?!

mateos8

To przynajmniej koleś sobie pożyje ;)

Ricky79

raczej złapie syfa.

mateos8

To kombo każe myśleć. „Te” pisze się w liczbie mnogiej, np. te kombo każą myśleć.

Candy_Perfume_Girl

Weszłam na profil sprawdzić kto to jest? I nadal nie wiem.

Candy_Perfume_Girl

on jest obleśny

katarzynaher

Dla jednych obleśny, dla innych ujmujący. Dla mnie ma coś w sobie, mogłabym nawet podciągnąć to pod "mój typ".

Vanillia

lubisz takie czarne otoczenie oczu charakterystyczne dla ludzi z umierająca wątrobą?

nnn_nnn

O, to może być to! Wujek Fester vibe.

Vanillia

Niestety u niego to nie jest charakteryzacja.

nnn_nnn

Bez znaczenia dla sprawy. Steve Buscemi też za młodu współgrał z moim gustem. A wszyscy twierdzą, że jest odrażający. Może tak już mam, podobają mi się nieatrakcyjni ludzie. I tak nie ma to żadnego znaczenia i wpływu na moje życie, a tym bardziej na ich ;) Każdemu wibruje w duszy coś innego.

Candy_Perfume_Girl

Mnie tam bawi i charyzmę ma, taki cool gość

Candy_Perfume_Girl

w jakiś sposób się wyróżnia. Jest odpychająco obrzydliwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones