Peter Facinelli

7,4
6 804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Facinelli

Myślę, że jest dużo ładniejszy od Pattinsona. Moje zdanie zostało wygłoszone :)

Elliot

oczywiście,zgadzam się :D


Elliot

a według mnie nie xDD Chociaż Pattinson w roli Edwarda też mi się jakoś bardzo nie podoba ;] Ale za to tak na co dzień <marzyciel>

gosia_alex

ojojojoj co za dyskusja
oboje są fajni:)

dragofen

Peter o niebo piękniejszy. Co do Edwarda.... całkiem przystojny w zmierzchu, a poza nim przeciętniak z tendencją na minus. A Facinelli ma cudowne, zielone oczy i hipnotyzujące spojrzenie, o którym Edzio może tylko pomarzyć.....

Ann777

zgadzam sie Peter jest o wiele przystojniejszy od Roberta.

alicjamalinka

Zgadzam się.
Zresztą, oglądając ''Zmierzch'' to on najbardziej zwrócił moją uwagę, a nie Robert.
Poza tym, Peter potrafi dobrze zagrać swoją rolę!

alicjamalinka

Jedyny przystojny mężczyzna jakiego udało mi się zobaczyć w ,,Zmierzchu". Jak można w ogóle porównywać go do Pattinsona?;O

Elliot

Przystojniejszy od Pattinsona? A czy wogóle można mieć jakieś wątpliwości.
To spojrzenie Facinelli'ego - bezcenne.
A Pattinson ma minę jak nie przymierzając kot na pustyni :)

natkaas

Scena ze Zmierzchu kiedy drzwi do sali szpitalnej się otwierają i on się pojawia wbiła mnie w fotel, a na sali kinowej dało się słyszeć jedno wielkie OHHHHHH!!! Nawet Pattinson nie zrobił takiego wrażenia;P

Biedroneczka_4

Najczystsza prawda. Peter też mnie wtedy kompletnie rozwalił.

Elliot

Zgadzam się.Jest przystojniejszy niż Robert Pattinson.

Elliot

Zgadzam się, choć Pattinson wyglądał lepiej w innych filmach. A Peter ma takie piękne, głębokie oczy...

Elliot

jak dla mnie to Carlisle od samego początku był tym najlepszym wapirem. a Peter świetnie wcielił sie w jego role, najbardziej podobał mi sie w kwn jak opatrywał belli rękę, a zaćmieniu jak cullenowie i wilki razem ścigali victtorię
pzdr xddd

Elliot

@Biedroneczka_4 Gdy ja byłam na seansie miałam podobną sytuację, tylko, że ja wraz z resztą dziewczyn wydałam z siebie ten okrzyk zachwytu :P

Peter jest na pewno przystojniejszy od Pattinsona. Z charakteru też jest bardzo fajny :).

Ja tam nawet w 1% nie zachwycam się Pattinsonem (lubię go, ale też bez przesady). Jak tak patrzę na jego zdjęcia to wydaje mi się, że jego wzrok tęskniący za rozumem w połączeniu z tą fryzurą dają przykład zwykłego ulicznego żula :).

Blackyy

tak jest wspaniały , i jest idealnym Carlisle'm

ania25_16

Zgadzam się ! <3

Anitaaa.

nie wyobrażam sobie nikogo innego do tej roli ;)

aktorka2

Też się zgadzam, najprzystojniejszy z Sagi Zmierzch i tylko w tym filmie. Z zarostem i brązowymi włosami już nie bardzo mi podchodzi. (:

Blackyy

hej, hej nawet z charakteru jest peter fajny.? wow tez bym się chciała z nim spotkac pogadać i go poznać, bo jak wiesz jaki jest z charakteru musisz go znać no nie

Elliot

Ciacho :)...ale w blondach mu nie do twarzy...

dziewuuszka

A mi właśnie bardziej się podoba w charakteryzacji ze zmierzchu.
ten aktor jest prawie tak przystojny jak mój mężczyzna ;]

dziewuuszka

raczej nie "nie do twarzy", ale przystojniej 100 razy w ciemnych

Elliot

No, chyba się zgodzę. Bo Pattinson też jest ciachem -seksownym, ostrym takim ;p;D
a ten jest taki, takie ciacho! A jak zagrał wampira - bardzo mi się wtedy podobał [że ach.. ;D]
:DD

AktorkaDD

Facinelli! jedyny przeboski! ^^ O wiele lepszy od Pattinsona, wgl jedyny wykazał się 'czymś' w zmierzchu.. W Zmierzchu mówię. Bo Kwn to juz inna sprawa [Sheen jako Aro <33]

Elliot

Zgadzam się w 100%. Jedynie charakteryzacja zepsuła nieco efekt, bo on jest niesamowicie przystojny tak jak wygląda w rzeczywistości (ale to już taka tendencja w Zmierzchu, że brali ładnych ludzi, ale o przeciwnym rodzaju urody niż ich postać xD). Nie chodzi jednak tylko o sam wygląd, ale te jego spojrzenia :D Bezcenne. Znałam go już wcześniej, więc pierwsze oh w kinie zastąpiło raczej "CO? Peter.. o mój Boże blond" :D. Jednak to kwestia przyzwyczajenia - nawet wytleniony bije Pattinsona (i te jego miny jak srający za przeproszeniem kot na pustyni) na głowę.

Nifredil87

hmm... nom w zmierzchu ma blond a w ciemnych jest mu łądniej i taki jakiś bardziej przystojny ;)

Elliot

Oczywiście jest dużo przystojniejszy od Pattinsona, ale zajęty heh hehe nie no nie przeszkadza mi to OMG ja nawet mogłabym być jego córką xdd OK ;**

Elliot

Lepszy Peter. Choć Robert też jest przystojny ale tylko na planie Zmierzchu. Fecinelli jest bardziej męski. Mi osobiście podoba się i jako blondyn i jako brunet. Choć z naturalnym kolorem włosów wygląda chyba lepiej.

Elliot

oczywiście Peter ładniejszy :)

Elliot

Przystojniejszy i lepszy aktor nawet i to nie tylko na planie Sagi Zmierzchu. Pattinson tylko w Zmierzchu wyglądał jakoś ciekawie / fajnie.

agusia_16julia

Jest bardzo dobrym aktorem i bardzo przystojnym.Lubię go oglądać w Zmierzchu i Siostrze Jacki.Chociaż w drugim filmie zagrał kompletnego kretyna.

lucyna63

taa dokładnie taki laluś ; pp ale jest w ciemnych włosach mmm...

YouBetterLookAtYourself

Chyba lepiej wygląda z ciemnymi włosami.Przynajmniej takie jest moje zdanie.

lucyna63

zdecydowanie lepiej ;D

Elliot

emm przepraszam za moją wypowiedź, ale według mnie ... każdy aktor z obsady jest ładniejszy od Pattisona.. :)
A co do pana Petera.. świetny aktor.. gra bardzo przekonywująco ; p ma w sobie chyba tą wrodzoną tajemniczość. Jest całkowicie idealny do roli pana doktora ; p

mefistofelcia1

masz rację Rob do najprzystojneijszych nie należy ale nawet mi się podoba

YouBetterLookAtYourself

Przystojny to on był jak Gral Cedrika w HP xd

mefistofelcia1

mi się nie podobał ale np.: w remember Me mi sie podobał nawet i w wather for elephants ;pp

Elliot

W pełni się z Tobą zgadzam :)

madziula8885

obaj są przystojni:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones