Peter FalkI

Peter Michael Falk

8,4
3 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Falk

Zauważyliście, że Peter Falk miał prześliczny uśmiech? Taki nieśmiały, ale jednocześnie pełen ciepła :-). Zwłaszcza w Columbo, gdy jego postać miała być zawstydzona, np. w odcinku "Podwójny szok" gdy brał udział w programie kulinarnym na żywo.

Niesamowity aktor, cudowna kreacja nieco roztargnionego, lecz genialnego detektywa.

Kasia_256

Zgadzam się :) szczerze mnie nawet urodził tym uśmiechem :-) fantastyczny aktor - przyłączam się co do opini :-)

Kasia_256

Columbo nie był roztargniony.Jest jest nawet taki termin w psychologii "Syndrom Colombo" czyli udawanie gapowatego nierozgarniętego człowieka,celem zmylenia rozmówcy i bacznej obserwacji jego reakcji.Mój imiennik chociaż niezbyt wysoki,ze szklanym okiem,był według mnie przystojnym facetem.Myślę,że wiele osób podzieli mój pogląd.

Resfilm

roztargniony może i jest tylko pozornie, ale gapowatość to jego cecha "wrodzona".

lila_2603

Był!Bezimienny porucznik Columbo z LAPD, umarł bardzo dawno temu,nawet nie wiemy czy wcześniej przeszedł na emeryturę?Grający go aktor, Peter Falk, też już niestety nie żyje.Ale na zawsze pozostanie w mojej i zapewne nie tylko mojej pamięci nie tylko za rolę Columbo.

Resfilm

Columbia miał na imię Frank.

lukasz_f

Columbo oczywiście powinno być.

lukasz_f

W żadnym odcinku nie pada jego imię, ani imię jego żony,którą widzowi przez chwilę wydaje się,że widzi na zdjęciu w domu porucznika.Ale okazuje się,że jest to dom jego partnera,bo pani Columbo się nie zgodziła na udostępnienie ich domu,ale w ramach "rekompensaty" udostępniła zdjęcie w ramkach swojej siostry,do której wcale nie musiała być podobna.Nawet baset ma na imię pies.W serialu jest sporo niedorzeczności.Największą jest to,że porucznik dostaje sprawy zabójstw popełnionych tylko przez elitę LA.Tylko kilka razy rozwiązuje zagadki śmierci za miastem/Meksyk/ ale mimo to nadal zabójstwa są dokonane w środowisku ludzi zamożnych.W jednym z odcinków jest elegancko ubrany,zapewne z wypożyczalni, chociaż wrażenie psuje stary trencz.Tak to jest jak serial nagrywa się przez lata.I nie oszukujmy się,żaden samochód by tego nie wytrzymał,zważywszy,że od początku nie jest nowy,a w LA nawet w latach siedemdziesiątych,bo wtedy zaczyna się serial życie bez samochodu było niemożliwe.

Kasia_256

Ale nową żonę to miał wredną zwłaszcza gdy zachorował wyszło z niej niezłe ziółko które utrudniało dostęp dzieciom do męża. Z tego powodu jego corka doprowadziła w 2015 roku do uchwalenia w stanie NY prawa Petera Falka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones