Peter Stormare

Rolf Peter Ingvar Storm

7,7
23 337 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Stormare

25 filmów od 2010 roku!
Nie jest złym aktorem ale czy musi brać wszystkie propozycje,być może chce się w ten sposób dowartościowić.
Jest to zły sposób,a większość tych filmów to filmy klasy B.
Liczy jakość a nie ilość,i właśnie w ten sposób powstają kiczowaci aktorzy ,panie Stormare.

Korianov

Bo nie jest z USA,gdyby był i grał w tych filmach co gra to by był sławny bo to dobry aktor ale cóż cieżko się mu przebić bo amerykanie są zakochani tylko w sobie w takich lalusiach Pitach i innych beztalenciach

RobertWW

Pitt to laluś i beztalencie?

RobertWW

A ja głupiutki myślałem, że w takich filmach jak Fight Club, 12 Małp, czy Ciekawy przypadek Benjamina Buttona pokazał porządny (bardzo dobry) kawał aktorstwa. Dzięki, że mnie wyprowadziłeś z tego błędu.

jankotelegazeta23

każdy może mieć swoje zdanie czyż nie?dla mnie Brad jest przereklamowany,nie jest złym aktorem ale też nie jakimś wybitnym

CelineMarie

"każdy może mieć swoje zdanie czyż nie?"
I tak, i nie. Aktorstwo rozwijało się latami, dzięki czemu powstały pewne kryteria, na podstawie których można oceniać aktorów. A pisanie że Pitt (którego bynajmniej nie uważam za wybitnego, ale minimum dobrego) jest beztalenciem nie jest "własnym zdaniem" lecz ignorancja w tymże temacie.
"dla mnie Brad jest przereklamowany"
Sądzę że Pitt zawsze uchodził za celebrytę i lalusia, więc ciężko mówić że jest przereklamowany, bo de facto nigdy nie uchodził za świetnego aktora.

A tak na marginesie. Widziałaś te filmy które wyżej wymieniłem?

jankotelegazeta23

Widziałam Benjamina Buttona i kilka innych z nim, jakoś mnie nie powalił na kolana ale też nie mam nic specjalnie do jego gry,raczej traktuje ją/go obojętnie-ni mnie ziębi ni grzeje .Gdyby nie ładne opakowanie wątpię czy zrobiłby taką karierę.
Natomiast wracając do Petera facet ma charyzmę i moim zdaniem ,a widziałam sporo filmów z nim jego grę oceniam na minimum na 9/10

jankotelegazeta23

mądrze prawisz :)

RobertWW

dokładnie

RobertWW

Peter to bardzo dobry aktor

Korianov

a może chce zarobić na życie?

Korianov

Eh kolejny który nie rozumie, że aktorstwo to ZAWÓD, praca jak każda inna jak stolarz, mechanik czy programista. Ma propozycje pracy to czemu ma jej nie przyjmować? Zauważ, że to nie aż taki popularny aktor i celebryta który dostanie jedną pierwszoplanową rolę w hicie kinowym za ogromną kasę i może już lać na wszystko inne.

verona94

Jasne, ze praca, ale czy w pracy bierze się każde zlecenie jak leci ?

pixi222

jak jest dobrze płatne to tak, bo nie próbuj mi wmówić że w pracy nie chodzi o pieniądze...

verona94

Nawet jak jest poniżające ? Ja tam za wielka kasę poniżać się, czy ogłupiać nie chciałabym.

pixi222

Hm widocznie nie oglądałem żadnego filmu w którym się poniżał, cokolwiek to znaczy.

verona94

Nie pisałam o nie tylko ogólnie o aktorach ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones