Phoebe Tonkin

Phoebe Jane Elizabeth Tonkin

7,9
5 179 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Phoebe Tonkin

W 4 sezonie ma zagrać nową postać- Hayley, znajomą Taylera

ania94

wystąpi w 3 odcinku 4 sezonu...

dodsab

ja osobiście jej nie lubię, ma strasznie denerwujący głos i jak pojawiały się plotki o jej pojawieniu się w TVD miałam nadzieję że jednak jej nie wybiorą, ale trudno jakoś będę musiała ją przeboleć

ania94

kolejna z h2o... ciekawe kto następny?

ania94

a możesz nieosobiście jej nie lubić? jezu, irytujące jest to, jak ktoś stara się być nie wiadomo jak elokwentny.

xxtequilaxx3

Irytujące jest kiedy ktoś czepia sie jednego słowa...

Nevermind_bicz

A jeszcze bardziej, gdy ktoś stara się 'super wypowiadac' a cos mu sie nie udaje. :)
Z resztą, to Twoja jakaś znajoma, że jej nie lubisz? ;)
Błagam Was, ogarnijcie się troszeczkę.

dodsab

A to ona będzie gościnnie w TVD czy bedzie w kilku odc? Ma ktoś info?

theszymonfilipiak

ma dołączyć do stałej obsady

ania94

Ja tam się cieszę, że dostała rolę w TVD, bo w TSC pokazała, że umie zagrać ;P

Rafcio505

Mi się osobiście jako aktorka bardzo podoba.;D I zgadzam się, w TSC pokazała na co ją stać! Nie gra sztucznie, nie mogę się doczekać aż zobaczę w TVD. ;D

NaomiClark_

Gdzieś czytałam że pomagała Taylerowi w uwolnieniu spod wpływu Klausa wtedy co wyjechał z Mystic Falls i że ma mieć jakąś tajemnice. Ktoś sie orientuje czy ona też jest wilkołakiem ?

Nevermind_bicz

jeszcze nic o tym nie wiadomo

Nevermind_bicz

TAK ona jest wilkołakiem,ale mam nadzieje,ze nie zagosci długo w serialu ;) w TSC to moja ulubiona aktorka,a tutaj jednak wole Rebbeke te teksty pasuja do tej aktorki :P jako syrenki za grzeczne były,a teraz ich role są spk :) szkoda że lisołaków nie ma ;cc możę ich jeszcze wprowadzą :P

kamillla_filmaniak

A skąd wiesz że będzie wilkołakiem ?

Nevermind_bicz

Uhm gdzieś na fanpage'u Iana(Damona) pisało,że ona bd przyjaciółką Tylera i że miedzy nia a Damonem bedzie dochodziło do sprzeczek :) To fajnie bo "Faye" 'n' Damon are the best :P

kamillla_filmaniak

Ale to nie znaczy jeszcze że napewno będzie wilkołakiem przecież. xd

Nevermind_bicz

http://vampirediaries.pl/newsy/inne/3172-phoebe-tonkin-o-roli-hayley

ania94

O dzięki, i wszystko jasne.

Nevermind_bicz

Właściwie to nie,ale widziałam jakis "pół" spoiler że ona mu pomagała też jak z tą Jules wyjechał gdzieś tam,wiec można twierdzić,ze ona też jest wilczkiem :P

kamillla_filmaniak

on ją poznał jak wyjechał w 3 sezonie. a jules zginęła na złamaniu klątwy pod koniec sezonu drugiego. więc trochę coś pomieszałaś.

Nevermind_bicz

Phoebe w wywiadzie dla jakiegoś portalu (chyba popsugar), powiedziała: "Gram Hayley, starą przyjaciółkę Tylera, która jest wilkołakiem. Podróżowała i przyjechała [do miasteczka] odwiedzić przyjaciela. Co wywoła zamieszanie w związku Tylera i Caroline." ;)

missavery

po pierwszych odcinkach ma wejść do stałej obsady

ania94

to znaczy że będzie sie pojawiać przez cały sezon ?

Nevermind_bicz

no raczej

ania94

IDEALNIE! Uwielbiam ją i TVD - połączenie może być całkiem niezłe. Nie mogę się doczekać na 4 sezon! ;)

ania94

słyszałam ze ma byc coś między nią a Damonem, OBY JEDNAK NIE

Martii14

Ja też a konkretnie że pomiędzy nią a Damonem ma wystąpić małe spięcie ;p

mystic.

Byłoby fajnie zobaczyć jakieś spięcie z Rebeccą xD Siostrzany spór <lol2>

li90

siostrzany ???

mystic.

Chodziło mi o "siostrzany" w znaczeniu H2o :D

li90

Tzn. one były przyjaciółkami, wiem wiem :D Ale "siostrzany", że syreny xD

ania94

Nie mogę się doczekać...
Jak zwykle będzie świetna <3

xxtequilaxx3

Gdy ją zobaczyłam w odcinku byłam w niezłym szoku, od razu pomyślałam sobie "kolejna syrenka?", ale pomimo, że w h2o lubiałam ją najmniej, to tutaj już tak spoko jest :) wyładaniała i ma fajny głos :P jak dla mnie na plus

nightmareday

Fajny to mało powiedziane. :D
Będzie jeszcze w innych odcinkach TVD, nie? ;))

nightmareday

tez dawniej ogladalam H2O i bylam ciekawa jak zagra. Osobiscie mi sie bardzo podobalo i ma do tego taki fajny głos :)

nightmareday

Super zagrała, ale ja bym wolał, aby zagrała wampira..Wydaje mi się że lepiej by pasowała do tej roli :)

Eph

Też moim zdaniem bardziej by pasowała na wampira. Jak usłyszałam że będzie w TVD to miałam nadzieje że właśnie w tej roli, ale jednak nie. Jak narazie zagrała ok, bez rewelacji, ale była pokazana tylko 3 minuty, więc pozostaje czekać na więcej. Wiele osób mówi że zagrała tak samo jak w The Secret Circle, ale moim zdaniem to postać Faye i Hayley nie różnią sie aż tak bardzo więc różnice ciężko będzie dostrzec. ; )

Request_

Nie wiedziałam, że zagra, nie lubię czytać spoilerów przed oglądaniem. Jak już ją zobaczyłam-szok! Ale później zauważyłam, jak dobrze zagrała, no długo też jej nie widziałam, więc mogę również stwierdzić że wyładniała. Oby namieszała w związku Tylera i Caroline, czekam na KLALORINE <3

Eph

"Super zagrała" - wywnioskowałeś to na podstawie tych góra 3 minut, w których wystąpiła? o.O

WhiteOleander95

Po prostu uratowała serial, nie wiem co by było bez niej.

A tak na serio to się troszkę zagalopowałem, powiedzmy , że jej 3-minutową role zaliczamy do dobrych:D

Eph

A ja to wam powiem że troche sie zawiodłam na tym ile jej pokazują w każdym odcinku. Ja rozumiem że nie jest główną bohaterką, ale jak do tej pory pokazali ją z 7 minut łącznie w trzech odcinkach. Porównując jej czas antenowy do tego ile miała go chociażby Rose to jest słabo. I mam nadzieje że naprawde ona doprowadzi do rozpadu związku Tylera i Caro, bo jeśli jest tylko żeby pomagać hybrydą uwolnić sie od Klausa to nie było sensu jej wprowadzać.

ania94

Pojawi sie w 4 sezonie jest wilkołakiem, pomoże Tylerowi wyzwolić się spod wpływów Klausa, ale to nie wszystko. Będzie w ciąży z Klausem... Jak sie nie myle pod koniec 4 sezony TVD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones