Piotr Adamczyk

Piotr Aleksander Adamczyk

7,3
39 902 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Adamczyk

Jest już taką gwiazdą (niczym Tomek Karolak tudzież1 pijak Sztokinger), że zmienia laski jak rękawiczki (które potem przejmuje KubaW). Jest ztak samo żenujący jak polscy kopacze, którzy zarabiają kupę szmalu, a niczego nie osiągają. Jedna jaskółka wiosny nie czyni - jedna rola nie zrobi z niego aktora! Dwója Panie Piotrze!

blackfield84

Rozumiem, że możesz nie lubić Adamczyka, Karolaka, czy Wojewódzkiego. Jednakże od pana dr Pawła Lubitch'a się odczep.

imerman

jaja sobie robisz? Sztokinger jest zerem, dnem dna!

blackfield84

Ktoś tutaj nie potrafi wyczuć sarkazmu.

imerman

spok ;)

blackfield84

Ja widziałam Lubicza w bardzo fajnym spektaklu "za rok o tej samej porze" i był wiarygodny. Co prawda rola nie była bardzo wymagająca, ale grzechem byłoby posądzać go o chałturę. Podobał mi się też w "znachorze". On nie tworzy wielkich kreacji, ale nie jest to taki zaraz najgorszy aktor. Nie sugerowałabym się też za bardzo "klanem", nie ma co oceniać roli polegającej na gadaniu z serialową żoną przy stole o tym kto ma odebrać synka ze szkoły.

blackfield84

Może i dałoby się gościa tolerowac gdyby nie miał takiego parcia na szkło. Jest niemal w każdym polskim filmie, pojawia sie w serialach, teraz reklamach, programach rozrywkowych. Jest niemal wszędzie i gra na nerwach każdemu poczciwemu zjadaczowi chleba, aż chce się krzyknąć do ekranu "Tak jesteś sławny, czaję to! Zejdźże mi teraz z oczu raz na zawsze!"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones