Piotr Cyrwus

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/5638/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":4921,"rate":6.719365982523877,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/5638/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":230,"rate":5.826086956521739,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/5638/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":6,"rate":7.166666666666667,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}}]
6,7
4 921 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Cyrwus
  • Ludzie zrobili z Niego idiote . (bohater zartwo memow , gif'ow itp) a On na tym potrafi zarobic .
    widzieliscie reklame agito ? Cenie za dystans za siebie . mi psychika nie wytrzymala by ciaglych
    zartow i lekcewazenia . trzymam kciuk za rozwoj kariery .

• rottweiler93 No wlasnie kariery to on juz nie zrobi, dlatego gra w takich marnych reklamach. Taki Wieczorkowski wiedzial kiedy z klanu odejsc.

• CottonCrush Właśnie dlatego się dziwię, że zrezygnował z Klanu - wiem, że "Klan" też do ambitnych seriali nie należy ale jednak Piotr Cyrwus chałturzy po dużo słabszych produkcjach i innych przedsięwzięciach niż "Klan". Tam miał przynajmniej swoistą popularność (wcale nie negatywną wbrew pozorom)...

• rottweiler93 sam decyduje się na takie niewdzięczne rolę, zrezygnował z Klanu żeby nie być Ryśkiem i szukać czegoś ambitniejszego a znalazł się w Na Wspólnej jako społeczniak i konfident, ale cóż nie każdy się nadaje na herosa w kinie

• rottweiler93 Wbrew pozorom cięzko jest zrobić karierę w polsce na tym polu. I nie mam tu na mysli kariery takiej jaką robi Kurdej Szatan odwalając cos w mjakmilosc.
    Cyrwus ma bardzo określoną twarz, to tylko wina rezyserów, ze nie mają na niego pomyslu.
    Dla mnie mógłby zagrać chłopa, arystokratę, księdza, nauczyciela, pedofila, psychopatę, albo i SSmana.
    Wyobraźcie go sobie w tych rolach, reszta to kwestia scenariusza i charakteryzacji..

• rottweiler93 https://youtu.be/QFvk5vxbXzM