Piotr Cyrwus

6,7
9 541 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Cyrwus

Ludzie zrobili z Niego idiote . (bohater zartwo memow , gif'ow itp) a On na tym potrafi zarobic .
widzieliscie reklame agito ? Cenie za dystans za siebie . mi psychika nie wytrzymala by ciaglych
zartow i lekcewazenia . trzymam kciuk za rozwoj kariery .

rottweiler93

No wlasnie kariery to on juz nie zrobi, dlatego gra w takich marnych reklamach. Taki Wieczorkowski wiedzial kiedy z klanu odejsc.

CottonCrush

Właśnie dlatego się dziwię, że zrezygnował z Klanu - wiem, że "Klan" też do ambitnych seriali nie należy ale jednak Piotr Cyrwus chałturzy po dużo słabszych produkcjach i innych przedsięwzięciach niż "Klan". Tam miał przynajmniej swoistą popularność (wcale nie negatywną wbrew pozorom)...

rottweiler93

sam decyduje się na takie niewdzięczne rolę, zrezygnował z Klanu żeby nie być Ryśkiem i szukać czegoś ambitniejszego a znalazł się w Na Wspólnej jako społeczniak i konfident, ale cóż nie każdy się nadaje na herosa w kinie

rottweiler93

Wbrew pozorom cięzko jest zrobić karierę w polsce na tym polu. I nie mam tu na mysli kariery takiej jaką robi Kurdej Szatan odwalając cos w mjakmilosc.
Cyrwus ma bardzo określoną twarz, to tylko wina rezyserów, ze nie mają na niego pomyslu.
Dla mnie mógłby zagrać chłopa, arystokratę, księdza, nauczyciela, pedofila, psychopatę, albo i SSmana.
Wyobraźcie go sobie w tych rolach, reszta to kwestia scenariusza i charakteryzacji..

rottweiler93

https://youtu.be/QFvk5vxbXzM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones