Piotr Fronczewski

8,2
39 373 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Fronczewski

Doskonały aktor teatralny i filmowy, bardzo wiele wspaniałych kreacji teatralnych i ról filmowych, szkoda że ostatnio widać Go tylko w głupawych serialach, gdzie marnuje swój talent>>.
Panowie reżyserzy naprawdę zróbcie dobry dramat z udziałem Pana Piotra, czy już dla Was istnieją tylko sztywniacy typu Żebrowski,Linda i im podobni???///

użytkownik usunięty
asstary

***
Zgadzam sie z tym co powiedziałeś. Ja bym dodała, żej ten sam typ postaci jest prezentpwany w polskim filmie. "Filmy" p. Piotra to pełna różnorodność i profesjonalność :) Też bardzo ubolewam nad tym, że poza Rodziną zastępczą mało go widać na ekranie tv - szkoda wielka... Reżyserzy !!! - gdzie się podziała "stara" dobra aktorska gwardia...

użytkownik usunięty

W pełni zgadzam się ze słowami przedmówczyń (i przedmówców). Rownież żałuję, iż Pan Piotr, choć naprawdę świetny aktor, obdarzony miłym głosem, ciepłym serdecznym charakterem tak mało się udziela na małym (na dużym chyba niestety też) ekranie. Całe szczęście jeszcze, mieszkając w Warszawie mogę się w razie czego wybrać do Teatru Ateneum, gdzie Pan Piotr grywa [o jednej z Jego ról w 'Kolacji dla głupca już wspominałem].Gdyby jednak było Go więcej, czułbym się szczęśliwy. Moje gratulacje Panie Piotrze, tak trzymać !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones