Piotr GłowackiI

7,7
40 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Głowacki

czy to nie jego głos pojawia się w reklamie piwa żywiec, stylizowanej na kronikę filmową?

Bruno_10

to samo miałem skojarzenie jak obejrzałem tą reklamę.

MateuszS2010

I ja też dzisiaj . Nie zwracam uwagi na reklamy, ale dzisiaj po raz pierwszy zobaczyłem tę reklamę Żywca, a że kilka godzin wcześniej zaliczyłem Dziewczynę z szafy to głos z reklamy na 99% Głowckiego, bardzo charakterystyczny. Po za tym pokazał się w niezłych kilku rolach i tez między innymi dzięki głosowi.

Bruno_10

Ha! jestem świeżo po sensie BOGÓW, dziś jak zwykle jadąc do pracy samochodem włączyłem radio- pojawiła sie ta reklama i od razu zadałem sobie to samo pytanie! Barwa głosu, intonacja- mi nawet na 99.9% pasuje ze to on! ;-)

patrick22s

Tak jak napisalem ponizej PIOTREK GLOWACKI nie tylko podklada glosy i swietnie potrafi grac w filmach ale tez udowodnil ze jest swietnym raperem. Wlacz sobie film 'ODA DO RADOSCI' i jego postac pojawia sie w 37 minucie filmu. W szoku bylem jak slyszalem jak swietnie rapuje. Bardzo podobny glos do PEJI.

Bruno_10

Tak zgadza sie. Ten facet oprocz rol w teatrze i tv podklada tez glos w reklamach itp. Ale to jest nic... W filmie 'ODA DO RADOSCI' wcielil sie w postac mlodego rapera z blokowiska i jego rap naprawde jest swietny. Wlacz ten film i wsluchaj sie jak swietnie wymiata. Bardzo podobny glos i styl spiewania do PEJI. On sie pojawia jakos w 37 minucie filmu w EPIZODZIE NR.2. POLECAM POSLUCHAC JAK SPIEWA...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones