w Polsce to już tak jest że ten kto nie kopnął piłki ocenia piłkarzy,na medycynie zna się
kazdy,polityków.......i tak dalej.Byle cieć ocenia profesora.Nie chcę przez to powiedzieć,że nikt nie
ma prawa do opinii ale s w o j e j i tylko tyle. Bo jeśli pisze o braku czyichś umiejętności to jaką ma
do tego...
Jestem pełna pozytywnych emocji. Film bardzo dobry, wszystko dzieje sie spontanicznie, naturalnie. Byłam równiez (4 razy!!!) na jednym ze spektakli , w którym gra Piotr. Jest to spektakl pt;"Plastelina" polecam wszystkim bardzo gorąco. Aktor bardzo zdolny chociaż w "Ranczo" no cóż , po głębszym zastanowieniu...
Jestem pełna pozytywnych emocji. Film bardzo dobry, wszystko dzieje sie spontanicznie, naturalnie. Byłam równiez (4 razy!!!) na jednym ze spektakli , w którym gra Piotr. Jest to spektakl pt;"Plastelina" polecam wszystkim bardzo gorąco. Aktor bardzo zdolny chociaż w "Ranczo" no cóż , po głębszym zastanowieniu...