Piotr Mularuk

5,4
146 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Piotr Mularuk

Propozycja pracy

użytkownik usunięty

Proponuje zawód "kanara" w tramwaju - bo do tego się nie nadaje :)

Powiedział co wiedział.
Wracaj lepiej do oglądania Avatara.

użytkownik usunięty
nomercy1410

Cóż mam Ci odpowiedzieć skoro tak o sobie napisałaś :-)

"Jestem kobietą. Ja się z założenia nie znam i nie wiem. I nie mogę się zdecydować o co mi chodzi, czego chcę, dlaczego i czy na pewno."

Pan Jarosław Boberek?!
Coś żart Panu podupadł ;(

użytkownik usunięty
nomercy1410

A zły jestem po obejrzeniu tej "Yumy"

A co takiego dokładnie w Yumie wzbudziło złość i zagotowało Pańską krew?

użytkownik usunięty
nomercy1410

Masakryczna nuda, aktorska popelina, dziadowski montaż, żenujące efekty, generalnie brak ładu i składu. Po prostu żal czasu na to badziewie..//..bez odbioru

z odbiorem
nuda- o gustach..., aktorsko całkiem nieźle, jak na polsko-komercyjny film. Montaż trochę tak, ale efekty bardzo dobre, dopracowane i zaskakujące. Skład i ład <- montaż.
Ja 'lubię to' :)

boberek - polecam American Pie, na pewno nie będziesz się nudził.

użytkownik usunięty
Basia_19

lepsze były Lody na patyku , ale zapewne Twój tata się tylko ze mną zgodzi :-D..pozdrawiam i życzę dalszego dobrego humoru

A dziękuję bardzo, drogie dziecko. Moja 19-ka w nicku to nie wiek, a rok urodzenia. Tak więc, jak możesz się domyśleć, ani mój tatuś żyje, ani nie zna, biedaczek, "Lodów na patyku". Pozdrawiam, boberku3 i niech cię dobry humor nie opuszcza, to może dozyjesz mojego wieku.

użytkownik usunięty
Basia_19

Również dziękuje Basiu :-)..faktycznie - z Twojego postu to raczej nic nie rozumiem - cyt:
/ani mój tatuś żyje, ani nie zna, biedaczek, "Lodów na patyku"./ - możesz mi napisać jaśniej ??...
a "Lody na patyku" to taki zabawny Izraelski film - jak mogłaś go ominąć - pierwsze kasety VHS itp
Pozdrowionka

A proszę cię bardzo. Mój tatus nie żyje już od bardzo dawna, pierwsza połowa XX wieku, zginął w kampanii wrześniowej. Dlatego też nie może znać "Lodów na patyku" (bo pisałeś, że on się z tobą zgodzi, że są lepsze od American Pie"). Oczywiście słyszałam o tym filmie, ale go nie oglądałam, bo obawiałam się zbyt duzych podniet, a to w moim wieku, już wtedy, nie było wskazane. Pozdrawiam. ):

Niektórzy ludzie nie powinni mieć prawa komentowania. Serio.

użytkownik usunięty
riptica

to po co komentujesz ?? - idź coś zrób bo z myśleniem Ci nie wychodzi

UWAGA!
"mistrz ciętej riposty", znany również jako boberek3 (to chyba jakieś nawiązanie to bobra, a ten kojarzy mi się z niespełnionymi marzeniami naszego "mistrza"), znów na wolności! Strzeżcie się wszyscy!

użytkownik usunięty
riptica

Pomyliłaś/eś bajki - tu się komentuje - nie zaczepia - wysil się jeżeli znasz dorobek tego "producenta" - napisz co Ci się podobało co nie - ukaż Swój pogląd - nie wstydź się - wyjdź do ludzi !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones