Piotr Stramowski

5,8
37 147 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Stramowski

Co za ciało. Wizerunek w Nowych Porządkach powala na kolana i tam chciałoby się pozostać...

Schokolade

też bym go zapinał

Schokolade

tepe karyny xD

Schokolade

najbardziej mnie dziwi ze za zone ma 40 letnia kobiete taki koles moglby miec kazda
tak samo jak moj kumpel ktory jest wysportowany itp ale jest niesmialy i ma niezbyt urodziwa zone
swiat mnie zadziwia...
Ja nie mam kompleksow, ale chcialbym tak wygladac heh

Schokolade

ustaw sie w kolejce za zoną

Schokolade

A żonka nie dość że 11 lat olderka to w ogóle o ja coś on ma z głową teges co??

Schokolade

Dokładnie. Jako facet ćwiczący na siłowni sam mam niezgorsze ciałko, jednak nie mogę się równać Piotrkowi. Kolesie którzy tutaj cisną po nim, że to beztalencie i obrażają inne nastolatki są po prostu sfrustrowanymi polakami (celowo z małej) z obrzydliwymi ciałami, którzy nie mogą przeżyć tego, że mogą sobie na ładne dziewczyny co najwyżej popatrzeć.

conti01

Mądrze napisane :)

Schokolade

a w niebezpiecznyhc kobietach?

Schokolade

Ale że on jest przystojny? Bo właśnie dzisiaj się dowiedziałam, że ponoć jest jednym z przystojniejszych polskich aktorów. Nie wiem, jakoś nie bardzo widzę tę jego przystojność albo nie wiem, z której strony patrzeć... Ale ok, szanuję gusta i guściki, prawdopodobnie mam po prostu inne upodobania :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones