Piotr Wawrzyńczak

8,0
1 256 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Wawrzyńczak

Czy nie?
bo jest w sieci jeden link, w którym podają jego datę śmierci (2001 rok). Ma ktos z Was moze jakies info na ten temat?

haras

Ja moge odpowiedzieć na to pytanie: Masz rację jest link o roku jego śmierci (2001)tak nieżyje - zmarł smiercią tragiczną w wypadku 6 czerwca 2001 roku

Tula

http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1110943 [www.filmpolski.pl/fp/in...]

:( no to strasznie.
miał 34 lata. w ogole nie mogę w necie znalezc zadnych informacji na temat jego smierci i okolicznosci. Bardzo szkoda.
Filmweb tez powinien uaktualnic swoje dane na ten temat.

haras

Właśnie oglądam Kilera i sobie o nim przypomniałem. Wszedłem na FilmPolski, żeby popatrzeć w czym grał ostatnio... Normalnie mnie zamurowało jak przeczytałem "Data śmierci"... W Kilerze bardzo mi się podobał...

haras

Z tego co wiem, byl uzależniony od heroiny. Zaćpał się....

DonLuppo

Ale już nie jestem pewna...

DonLuppo

Witaj. Wiem doskonale, że był uzależniony od "polskiej heroiny" tzw.kompotu. Znałem go niezbyt dobrze, ale nie raz go widziałem i rozmawiałem z Nim. To było ok. roku 2000, był jak bezdomny, ale mówili na Niego Piotrek "Aktor", więc wiem że to On. Podejrzewam, że rodzina zataiła przed opinią publiczną fakt, iż przedawkował, puszczając w obieg kaczkę dziennikarską o tragicznym wypadku. Pozdrawiam serdecznie

pd_beatle

Widziałem go raz ok. roku 2000, rzeczywiście wygladał już wówczas jak bezdomny... Przykra sprawa, zdolny aktor i swego czasu chyba dość obiecujący - główna rola u Wajdy, a i drugoplanowego Iksa z "Kilera" wiele osób pamięta.
Znasz okoliczności, przez które jego życie tak się potoczyło?

jedrzej1982

Witaj. Niestety nie znałem Go aż tak dobrze, ale heroina to narkotyk wrażliwych ludzi, a Piotr był na pewno bardzo mądrym i wrażliwym artystą. Reszta to tylko domysły, podkreślam - heroina tzw.brown sugar, szturmem zdobyła Polskę na początku lat 90ych XX wieku, a w połowie, i po takich rolach zapewne miał spory przypływ gotówki, więc szybko się uzależnił, i "przerzucił" na tańszy kompot. Tyle moich podejrzeń. Pozdrawiam.

pd_beatle

heh a grał w ekstradycji ćpuna... teraz wiem czemu świetnie wyszedł w tej roli

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kelix

Prosiłabym nie snuć dziwnych teorii, bo mijają się one z prawdą! Ja wiem, że mój OJCIEC zginął w wypadku samochodowym. Więc proszę już nie sypać soli na rany. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, żeby pisać o nieżyjącym takie oszczerstwa!

Tula

a co się stało że aż taki tragiczny wypadek???

haras

Znałem Go dobrze,ale o Jego śmierci dowiedziałem się kilka dni temu.Jestem wstrząśnięty.Był niezwykle zdolnym aktorem i świetnym kolegą.

andre1600

Nie ma jasności,jeśli chodzi o okoliczności jego śmierci.Znam dwie różne wersje-wypadek samochodowy to jedna z nich.

andre1600

Świetny aktor. Szkoda, że już w niczym więcej nie zagra :(
Zawsze będę go pamiętał jako Iksa z "Kilera" i Pankracego z "Pokoju 107"
:)

gocek87

Szkoda faceta najbardziej go zapamietam z Pokoju 107 i Elstradycji

giovanni50

http://www.fakt.pl/Znani-Polacy-ktorzy-zmarli-tragiczna-smiercia-,artykuly,10581 2,1.html

zmarł w wypadku samochodówym

haras

jego słowa z "Kroniki wypadków miłosnych"okazały sie prorocze-"wszyscy chcą młodo umrzeć,teraz taka moda"

haras

Nie. Zginął w wypadku samochodowym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones