Przemysław Bluszcz

7,4
23 603 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Przemysław Bluszcz

idealny aktor do ról gangsterów, gwałcicieli i morderców

deste

uwierz mi - nie tylko!
widzialem go kilka razy na zywo w zupelnie innych rolach, swietny aktor...

deste

A ja nawet "zagrałem" w sztuce, gdzie ten Pan grał główną rolę. Spektakl "Szaweł" i grał apostoła Pawła, oczywiście jak zwykle wyśmienicie zagrał, bo widziałem go jeszcze w paru innych rolach. "Wizytówka" legnickiego teatru :) A ja w ramach interakcji z publicznością zostałem wyhaczony do wylegitymowania się przez strażników. Trochę wtedy zgniotłem aktorów, a dokładniej moje zdjęcie w legitymacji i aktor zaczął się śmiać bezczelnie :P A legitymowali mnie z 5 minut, to trzeba było gadać i z tej okazji też nie szczędziłem żarcików, a o dziwo publiczność się też śmiała :)

deste

ma specyficzną urodę, jak jest na ekranie to chce się go oglądać ; widać, że gość ma potencjał, mam nadzieję że będzie co raz częściej w tv :)

deste

Oj tak, oj tak! Świetny typ z gębą bandziora. Chociaż uśmiałam się, kiedy w Kołysance powiedział z takim jadem o jakimś Wacku: ,,Imię trafne!" Z tego aktora będą jeszcze ludzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones