Przemysław Bluszcz

7,4
23 865 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Przemysław Bluszcz

tak sie sklada ze bywam w legnicy prawie codziennie, ucze sie tam:), i czasem mozna spotkac Bluszcza jak smiga na rowerku pod tetrem, chociaz coraz zadziej, bylem na kilku sztukach z jego udzialem i musze przyznac ze swietny z niego aktor, swietna rola Benka Cygana w "Balladzie O Zakaczawiu", no i kiedys byl u mnie na lekcji wiedzy o kulturze-czy jakos tak to sie nazywalo, opwiedzial nam historie swojego zycia, i o tym jak trafil do legnicy, ale przyznam szczerze, ze to bylo 4 lata temu i autograf mi sie zawieruszyl :|. mily gosc i jak juz mowilem swietny aktor:)

Rudolf_2

oo tak, jego rowerek jest boski, choć w zimie nawet bez niego go nie widzę. Oczywiście poza scenę. Ale ostatnio śledziłam Wolaka ;). ha!

Innuendo

well, ja co prawda nie jestem z legnicy i nie mam okazji oglądania naszego bohatera na żywo, ale po obejrzeniu jego dwóch ról (Tadek w "W dół kolorowym wzgórzem" i szef w "Odzie do radości") przyznaję, że jest świetny. Jeden z niewielu młodych aktorów potrafiących grać charakterystyczne, niejednoznaczne role - taki Adam Ferency tego pokolenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones