Quentin Tarantino

Quentin Jerome Tarantino

8,9
44 581 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Quentin Tarantino

No właśnie. Słyszał ktoś jakieś plotki co planuje QT? Kill Bill 3 zdaje się jest jedynie żartem i nigdy nie był poważnie rozważany. Za to ostatnio można było usłyszeć o projekcie Killer Crow, który miałby być połączony z Bękartami i opowiadać o oddziale czarnoskórych żołnierzy. Ktoś coś słyszał?

Narek

No nic więcej nie jest zapowiadane.

Narek

Kill Bill vol 3 to jeszcze przed Kill Billem vol 1 był zapowiadany. Poza tym Bill już kill, znaczy death. Wydaje mi się ze do tego filmu Tarantino już nie wróci, a jeśli tak to będzie on mial inny tytuł i będzie tylko lekko nawiązywał do wydarzeń z Kill Billa. Kill Billl jest filmem kompletnym, pełnym i zamkniętym, a te wszystkie niedopowiedzenia, np. co sie stało z Ell Driver paradoksalnie tylko to potwierdzają. Oczywiscie można snuć domysly co z córką Vernity Green itd, ale uważam, że Tarantino nie powinien już tego tykać. Genialnie jest jak jest.

Narek

Tarantino ogłaszał koniec kariery też coś słyszałem o Killer Crow ale jeśli ten projekt powstanie być może na tym się zakończy.

Harry9010

Jakiś czas temu był na ten temat jakiś reportaż na filmwebie. Coś a'la kawałek wywiadu z Tarantino i tam cytowali jego słowa na temat Death Proof i Django. Mówił, że wg niego Death Proof jest słabym filmem i żeby się jakby wybić po tej "porażce" stara się zrobić właśnie dobry film jakim jest Django (nie sposób się nie zgodzić, że to super film) i po tym wspomniał coś o kończeniu swojej reżyserskiej kariery.