Rafał Fudalej

6,9
1 250 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rafał Fudalej

Rafał to brat cenionej aktorki ( chyba zdecydowanie bardziej teatralnej niz filmowej) Beaty.

gohha2

Masz 100% rację!!!
Tak rodzą się polskie gwiazdy (i nie tylko)!!!
Żeby dostać główniaka musisz:
a)być znanym z serialu
b)być bratem, pociotkiem, kolegą, kochankiem kogoś z pozycją

Po prostu show biz.

seaeh

Albo być po prostu utalentowanym aktorem, tak jak Rafał. A fakt,że ma siostrę aktorkę, wcale nie sprawia, że jest mu łatwiej.

dynia

Hmmmm, nie wydaje mi się, żeby ten fakt przeszkadzał bardziej niż pomagał:)

dynia

Utalentowany aktor, to mocne słowa. Skąd taka opinia? Film "Nadzieja" jakoś nie ujawnił jego talentów. Jeśli faktycznie jest tak utalentowany to mam nadzieję, że nam to pokaże...

JacekSzulc

Yyy... No, bywa w życiu i tak, że aktorzy grają w teatrach - taka sugestia.

electron_cloud

Oczywiście i to bardzo dobrze, że grają w teatrach. Ale nie znaczy to, że filmach mogą wypaść gorzej.

JacekSzulc

"Nadzieja" mówisz? W tym nudnym i kiepsko zagranym filnie tylko Rafał był jasnym punktem. To oczywiście kwestia subiektywna, ale moim zdaniem wypadł więcej niż dobrze. Gdyby nie on, pewnie nie obejrzałbym tego filmu do końca.

seaeh

No i dobra. Pol biedy jeszcze, gdy lansuja utalentowanych aktorów. Ale kto u licha lansuje Trzebiatowska!? Ma ciotkę, wujka, czy kogo w tej branży??

gohha2

a tak odchodząc od tematu to On jest śliczny =)

gohha2

1. Zgadza się on jest bardzo śliczny :D
2. jeżeli chodzi o jego siostrę, ona jest wykładowcą na krakowskiej PWST, i zniechęcała go do aktorstwa
3. Rafał trzyma się z dala od komerchy :)
4. polecam przeczytać : http://www.gala.pl/gwiazdy/wywiady/zobacz/imgc/0/artykul/beata-i-rafal-fudalejow ie/

gohha2

Tej, jak mówisz, cenionej aktorki w filmach nie znoszę. Pretensjonalna, sztuczna, nadęta. Może sprawdza się na deskach i może na tym powinna poprzestać. Granie "teatralne" dobre jest w teatrze. Młody jest raczej inny. Mam wrażenie, że jest dobry warsztatowo i wydaje mi się, że nietrudno go oszlifować. Chyba wszystko przed nim, a nazwisko raczej mu przeszkadza niż pomaga. To nie jego wina, że jest bratem Beaty.

pumba65

Młodszy o 19 lat więc nie sądzę żeby byli biologicznym rodzeństwem

Brandon568

Oczywiście że są. To moje kuzynostwo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones