Ralph Fiennes

Ralph Nathaniel Twisleton-Wykeham Fiennes

8,6
89 889 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ralph Fiennes

co jest w nim takiego niezwykłego?

un_soleil

Jest tak pospolicie piękny, że aż boli.... :)))

moyra70

Tak, to prawda ;D

un_soleil

W nim raczej nic (xD). Fakt, dopiero sobie uświadomiłam, że go uwielbiam za to, kim jest w filmach, a nie na prawdę. Wybaczyłabym sobie, gdyby był zabójczo przystojny, no ale niestety...

Sam rozumiesz, to w końcu
VOLDEMORT

(xD)

un_soleil

To tak, jakby zapytać kobiety, co jest takiego niezwykłego w jej mężu. Gusta, guściki.

użytkownik usunięty
chicquita

dokładnie, myślę, że kobietom podobają się jego kreacje w filmach a nie on sam ;-) mają idealistyczne wyobrażenie

un_soleil

...to, że daje z siebie 100% w każdym filmie, w którym gra, to, że w wywiadach sprawia wrażenie nieco onieśmielonego i to jego spojrzenie...od którego kolana miękną, wiem, że nie byłabym w stanie oprzeć się mu:)- zresztą nawet bym nie próbowała...

un_soleil

już nie mówiąc o jego wielkim talencie aktorskim bo to inny temat, ale jeśli chodzi o wygląd jest niesamowicie przystojny i starzeje się z klasą. ja mając lat 20 mogę śmiało powiedzieć, że jak sama bedę starsza bedę mieć męża to chcę żeby w wieku lat 50 dorównywał urokowi Ralpha :)

un_soleil

Obserwując go we filmach i na scenie widać, że jest w stanie wydobyć z siebie każdą emocję i za każdym razem będzie to niespodzianka. Może to przez jego słynne spojrzenie (kudos @niespokojnaona), może przez przyjemną dla ucha barwę głosu, może przez pozornie spokojny wyraz twarzy. Przywołując jego bardziej charakterystyczne role: Heathcliff, Amon Goeth i László de Almásy nigdy nie wiadomo czy pocałuje, czy uderzy. Jak to się mówi w angielskim "same difference" ..i tak będę mieć zawał pod koniec seansu. Myślę, że ta niejednoznaczność Fiennesa w dużej mierze sprawia, że kogoś takiego jak Goeth można jednocześnie kochać i nienawidzić.
p.s. Jest tylko jeden Hamlet i na imię mu Ralph.

un_soleil

Też się nad tym zastanawiałam, bo Fiennes jest bardzo pospolity, żeby nie powiedzieć - szpetny. Ale jak już wspomniano, jego talent aktorski, barwa głosu, spojrzenie, to wszystko sprawia, że jest on na swój sposób bardzo przystojny. Według mnie należy do rodzaju osób, które na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżniają, ale mają w sobie jakąś iskrę która przyciąga innych, i taki jest właśnie Fiennes. Pewnie moje słowa zabrzmią dość brutalnie, bo skupiam się zawsze na szczegółach, ale nic nie poradzę ;P Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na to, że Fiennes ma wyjątkowo głęboko osadzone oczy co daje mu bardzo ciężkie i złowrogie spojrzenie, a uwierzcie mi Panowie - kobiety to kręci.

użytkownik usunięty
dama_z_amsterdama

"szpetny"? To ostatnie określenie jakie przychodzi mi do głowy gdy oglądam z nim film :) rzecz gustu

dama_z_amsterdama

Pospolity? Szpetny? Chyba to jakiś żart. Nie wiesz co piszesz. On jest po prostu z tych rozdartych między dobrem i złem i ta jego wewnętrzna walka sprawia, że wydaje się przeciętny. Ale jest piękny. Właśnie piękny dzięki takiej przeciętności i tej walce. I jest to naprawdę wielkie piękno. Wg mnie facet jest zjawiskowy. Tak samo jest z Gwyneth Paltrow i Reese Whiterspoon - niektórzy uważają, że są piękne, niektórzy, że brzydkie. Tak jest z ludźmi urodzonymi w pierwszej dekadzie miesiąca.

un_soleil

To wiedzą tylko kobiety;) Tak samo płeć żeńska nie może zrozumieć dlaczego ta a nie inna aktorka podoba się mężczyźnie. Ma w sobie magnetyzm,nie można oderwać od Niego oczu,ma niesamowite spojrzenie,oczy ,które rozbrajają kobietę.Eh,trudno to opisać. Jednym słowem jest niesamowity;)

un_soleil

Np. Urok osobisty, piękne oczy i uśmiech... Trudno powiedzieć dlaczego dana osoba jest atrakcyjna... On po prostu ma to coś. :)

ania20s

Zgadzam się :)

un_soleil

Powściągliwość, dystans, tajemnica i talent, talent, talent....

amanita29

Otóż właśnie, tajemnica.

amanita29

Tajemnica. Bez dwóch zdań :)

un_soleil

Chyba ten wyjątkowy uśmiech i spojrzenie. Uśmiech pełen uroku, a spojrzenie nieśmiałe co nadaje mu chłopięcego uroku. Wszystko dopełnia głęboki, męski głos i mamy mieszankę wybuchową <3
A tak serio to nie wiem, ale to jest mężczyzna, o którym śmiało mogę powiedzieć, że jest bliski mojemu ideałowi :) Oczywiście jeśli chodzi jedynie o fizyczność, bo jaki jest prywatnie to nie wiem...

m_ca

Trzeba byłoby sprawdzić osobiście...
Ach te piękne oczy... Można zgłupieć i nie mieć sobie za złe. :)

ania20s

Ha ha ha uwierz mi, że chciałabym :)

m_ca

Nigdy nie mów nigdy... ;)

un_soleil

jest przystojny, ale majtki nie spadają :D

użytkownik usunięty
un_soleil

mi się podobał jako voldemort <3

un_soleil

jest męski, a to w tych czasach duża zaleta :D

nela_z_polski

jaki Ralph jest w życiu prywatnym? Wiecie coś na ten temat?

un_soleil

Wszystko.

deadrys

to proszę się podzielić wiadomościami :p

un_soleil

Ma takie spojrzenie i jego uśmiech.Czasami w filmahc wydaje mi się taki tajemniczy.

kapec991

Jest męski, ma zajebiste oczy. No i jego głos.. działa na mnie :D

un_soleil

Jest zadziorny ale delikatny z wyglądu, ma piękne oczy i uśmiech. Jest urzekający okruttnie. I niesamowicie sexowny z aparycji :)

un_soleil

Nie wiem, tego nie da sie ani słownie, ani racjonalnie wytłumaczyć. Moze to ta twarz, a może charyzma, ale jak pojawia się na ekranie to nagle jest tylko ON. I mam gdzieś, ze ma 50 na karku, bo jest cholernie pociagający :)

un_soleil

Moim zdaniem jest cudowny w każdej roli. Fenomenalny aktor. Ma taką fantastyczną charyzmę i jest sympatyczny. A do tego przystojny xx piękny i ma nieziemskie oczy.

un_soleil

Oprócz tego, że jest diabelnie utalentowany i nieziemsko przystojny? ;)

un_soleil

Ma to coś...mimikę, gesty, spojrzenie...w niektórych scenach zawadiacko prowokacyjne, to że umie taki być, nie każdy może grać taką rolę, to oznacza, że gdzieś jest to w nim naprawdę, jest autentyczny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones