Ralph Fiennes

Ralph Nathaniel Twisleton-Wykeham Fiennes

8,6
90 005 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ralph Fiennes

Jak dla mnie to on powinien zagrac Lorda Voldemorta w HP i Czara Ognia, byłby tam świetny, nie ma co :P

Gehain

I twoje życzenie się spełniło :-)) Myślę, że to znakomity wybór. Kto sądzi inaczej, proszę podać wiarygodne argumenty, bo będę się spierać!

użytkownik usunięty
Gehain

mi on pasuje ten jego wyraz twarzy taki wredny strzał w 10!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Gehain

mi on pasuje ten jego wyraz twarzy taki wredny strzał w 10!!!!!!!!!!!!!

Gdzie tam zaraz "taki wredny"... Trafniej możnaby rzec: "tajemniczy", może nawet i "złowieszczy"...

on jest superowy tylko pozazdroscic wyboru

Gehain

Ralph jest szalenie zdolnym aktorem i bardzo chętnie zobaczę go w "Harrym Potterze" tylko, że... on jest trochę za ładny na Voldemorta!... ;)

Gehain

Ralph jest szalenie zdolnym aktorem i bardzo chętnie zobaczę go w nowym "Harrym Potterze", tylko, że... on jest trochę za ładny na Voldemorta! ;)

Lady_Cat_Black

Wydaje mi się, że i tak za wiele go nie zobaczymy w filmie. No, powinni przynajmniej zostawić jego mroczne spojrzenie ;) Najważniejszy w tej postaci wydaje mi się głos, a tu akurat obróbki komputerowej nie potrzeba...

Lady_Snape

Ooo, napewno :) Ralph ma taki głos, że mi ciarki po plecach przechodzą, kiedy go słyszę... ;) Jeśli go nie rozpoznam pod charakteryzacją, to zawsze jest nadzieja, że pozam go po głosie ;)))

Lady_Cat_Black

Dla mnie jest zbyt przystojny do tej roli!I mysle,że nawet charakteryzacja tego nie zmieni!

Gehain

Po tym jak widziałam Fiennesa jako Heathcliffa w "Wichrowych Wzgórzach" uważam że nadaje się do każdej roli a szczególnie do ról bohaterów mrocznych, tajemniczych, złych .... ogólnie mówiąc czarnych charakterów ... za Harrym Potterem nie przepadam zbytnio jednak widziałam wszystkie cześci (Więzień Azkabanu najlepszy) i na pewno obejżę Czare Ognia ze wzgledu na samego Ralpha ..

Gehain

A ja sądze, że Fiennes się marnuje w takim kiepskim i marnym filmie jakim jest Harry Potter (chociaz książkę lubię :P).

Gehain

Noi zagrał Voldemorta, i to jak.W.g mnie to jest najlepiej zagrana rola w H.P. po prostu miodzio.

fazzi

zgadzam się!!!! Był "przerażająco" dobry (świetny! właściwie) w tej roli... Scena na cmętarzu na długo zostanie mi w pamięci!

dala_2

powiem krótko- nie miał nosa. tzn miał ale spłaszczony hyhyhy.

Gehain

No, nawet kiedy się koło niego stoi (byłem na otwarciu Camerimage) to czuć od niego taką tajemniczość, taki lęk trochę. I można powiedzieć też jakiś nieokreślony strach przed nim się czuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones