Ralph Fiennes

Ralph Nathaniel Twisleton-Wykeham Fiennes

8,6
89 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ralph Fiennes

Ralph ma piękne spojrzenie. Niekoniecznie widoczne jest ono na zdjęciu powyżej,ale potrafi tak patrzeć,jakby człowieka prześwietlał;) A fajnie by było wiedzieć,co się dzieje w drugim człowieku,kiedy patrzy na ciebie i ty patrzysz mu w oczy i nie ma miedzy wami słów... Cóż,on coś w tym spojrzeniu ma ;)

Czibiak

Ma takie głębokie spojrzenie, że nawet, gdy gra najbardziej wynaturzonego psychopatę; to po prostu nie da się całkowicie znienawidzić granej przez niego postci. Ciekawe czy te oczy potrafią kłamać (grać) czy RF w realnym życiu też tak patrzy... jak ktoś, kogo zupełnie nie dotyczy pośpiech, jak ktoś kto zna bardzo ważny, lecz odrobinę smutny sekret, jak ktoś kto czuje nostalgię. Ten koleś tak właśnie patrzy... przez cały czas. Zupełnie jak z pozoru obłaskawione zwierzę, które tak naprawdę nic nie utraciło ze swojej dzikiej, pierwotnej natury. Gdybym miała taki wzrok, nie patrzyłabym do lustra, w obawie przed jego skruszeniem :)

Czibiak

Tak, to w tym spojrzeniu jest coś niesamowitego. Można się rozpłynąć. Jezeli kocha tak jak patrzy to ja chcę takiego faceta!

Czibiak

To prawda...Jego oczy mają w sobie coś takiego,że się chce ciągle w nie patrzeć..

owocowa

Macie racje jak ptrzxe na jego oczy to moja miłóść do niego wzrasta!!! Tego spojrzenia nie da się opisać!! Jest takie piękne chciałabym mieć takiego faceta i pewnie RF świetnie okazjuje miłóść Och...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones