Ralph Fiennes

Ralph Nathaniel Twisleton-Wykeham Fiennes

8,6
89 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ralph Fiennes

wybrałam się na spektakl Coriolanus. Jestem sobie spokojnie w korytarzu i czekam na spektakl a
tu sam Ralph Fiennes stoi naprzeciwko mnie!! Zupełnie zamarłam,musiałam strasznie głupio
wyglądać bo stałam w kompletnym bezruchu. Niestety nie udało mi sie zgarnąć zdjecia,(nie byłam
jedyną która go zauważyła i wszystkim odmawiał ) Na spektaklu był z żoną i widać było ze chciał
troche spokoju co jest zupełnie zrozumiałe a wiec w żadnym wypadku nie byłam nachalna. Te kilka
kontaktów wzrokowych i potrącenie mnie łokciem wystarczą bym była szczęśliwa :D

KingShultz

W którym teatrze? A tak na marginesie, to aktualnie nie jest żonaty.

Rudazebra

a to moj błąd,przepraszam. w teatrze Donmar Warehouse :)

KingShultz

To nie była żona, tylko pewnie prostytutka. Wiadomo, że Fiennes lubi ostro zaruchać, jak nie w samolocie, to w basenie.

La_Pier

dobre :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
La_Pier

Haha!!! Genialne :-)...

rafalab777

Nie ma w tym nic genialnego, to są jedynie fakty. Wystarczy poczytać o aferach z udziałem Fiennesa. On bywa niegrzeczny, a jak wiadomo, kobiety uwielbiają niegrzecznych mężczyzn. Np. zacznij pić, zaraz się znajdą chętne żeby ci pomóc zerwać z nałogiem i przy okazji zostać twoją kobietą. Jesteś kulturalny, spokojny, to mało która się zainteresuje, bo w jej oczach jesteś nudziarzem pozbawionym charyzmy. Niepokorni mężczyźni od zawsze silnie działają na kobiety. Fiennes, to taki casanova... aż dziw bierze, że nigdy nie zagrał Casanovy. Takie 3 godzinne arcydzieło w stylu "Barry Lyndona" i nareszcie Oscar dla Fiennesa.
Paul Thomas Anderson i Fiennes jako rozpustny Casanova starzejący się coraz mocniej - musiałoby wypalić.

La_Pier

Najlepsza była afera w hotelowym basenie, gdzie pływał całkowicie nago z czterema panienkami. Obsługa hotelu zwróciła mu uwagę, że zachowuje się niestosownie przy innych gościach, a co na to Fiennes? Zbył ich śmiechem! A wiecie jaki on ma fajny śmiech? :) Już sobie wyobrażam całe zajście :) Fiennes = charyzmatyczny kontestator.

La_Pier

Haha, nie wiedziałem o tym. Myślałem, że żartujesz. No, no. W sumie to nie spodziewałem się po nim. Wywierał na mnie wrażenie, hmm - porządnego i statecznego człowieka...

La_Pier

Fiennes to geniusz :D

La_Pier

W takim razie to musiało mieć miejsce w Donmar Whorehouse :-P...

rafalab777

Zgrabne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones