Rami Malek

Rami Said Malek

8,4
50 478 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rami Malek

Świetny aktor który doskonale pasuje do postaci Snafu w Pacyfiku. Przede wszystkim on tworzy klimat tego filmu :] Jako Kenny w Domowym Froncie też gra świetnie zwłaszcza przy mamusi :]. Po prostu 10/10!!!!!!!!!

inwazja7

Zgadzam się w 100%!! Rewelacyjnie zagrał w Pacyfiku - jego postać była świetna, podobnie w domowym froncie. Świetne kreacje, a co najważniejsze różne od siebie.

miszmisz

Mnie dziwi, że w tak niewielu produkcjach grał, a chcę właśnie zobaczyć jak sprawdza się w innych rolach. Oglądałem jedynie Pacyfik i trzeba przyznać - niesamowicie wyrazista postać. Świetna gra mimiką i akcentem, więc zdecydowanie mocny punkt filmu.

tarec

Zobacz "Domowy front" - Kenny w jego wykonaniu, po prostu bomba ;)

miszmisz

Nie omieszkam, dzięki;)

inwazja7

W "Domowy front" genialnie grał skrytego geja ;D hehe Przypomnieliście mi że można by było pooglądać znowu ten serial

inwazja7

Nie można mu nic zarzucić do tej pory. Spełnia wszystkie oczekiwania :D Przez Pacyfik, który dzisiaj skończyłem na długo mi zapadnie w pamięci... jego wyrazy twarzy i dobór słów - coś genialnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones