Rami Malek

Rami Said Malek

8,4
50 498 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rami Malek
użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

Jeśli możesz, napisz dlaczego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

W ktorym momencie pokazał, że jest cipa?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

Charakter miał jaki miał, a że się "złamał"- nie płakał, nie krzyczał, zwyczajnie narzekał. W takim piekle Ty byś narzekał po tygodniu, więc nie sądzę, żeby on był cipą, raczej wręcz przeciwnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Schizofrenik_XXI_wieku

No ok "pacyfista" hahahahaha rozumiem :D
Nie mam więcej pytań...
A no może poza jednym: skoro jesteś "pacyfistą" to po jaką cholerę oglądałeś serial wojenny, w dodatku do końca?

Wetamoo

bo kocham mordowane na ekranie :) lubie to :) ale nikogo bym w życiu nie zabił, może okaleczył ale w obronie własnej :)

Schizofrenik_XXI_wieku

ile masz lat? 16?

Cinque

21 :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Kwestia facjaty akora. W książce Sledge'a jest inny Snafu, trochę walnięty przez wojnę, ale człowiek, którego chce się mieć w okopie, z ktróym można iść na piwo po wszystkim. Mnie irytował kolega Basilione'a, który ginie w 2 odcinku. Gra też w Walking Dead i wszystko przez to. Malek ma socjopatyczną twarz, która zniechęca ludzi do niego. Grając pokręcone postaci coraz bardziej naraża się na to, że będą go kochać (zazwyczaj fanki) lub nienawidzieć.

Zapamiętałem najlepiej scenę, w której rzucał kamykami do rozłupanej i wypełnionej krwią czaszki Japońca. W pełni ukazana makabra wojny, utrata hamulców i emocji. Ten człowiek nie bawiłby się tak nawet zabitym zwierzakiem w cywilu.
http://www.youtube.com/watch?v=S2uQGWiJHlE

Arg

chyba resztkami mózgu :)
fajna scena :) a poza tym hmm coś co jest inne od ciebie łatwiej odhumanizować co nie??

Schizofrenik_XXI_wieku

Krwii i mózgu. Raczej coś/ktoś kto chce cie zabić.

użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

Właśnie był najbardziej intrygującą postacią, nie rozumiem co do niego masz

dobra, dawno oglądałem i doszedłem do wniosku że był ok postacią :) cyniczny był po prostu

Schizofrenik_XXI_wieku

Był świetna postacią, odróżniającą się na tle pozostałych, w większości ukazanych prawie jak świętych, a mimo to wysuniętą na pierwszy plan. Podczas, gdy jego koledzy upadali moralnie coraz niżej, wydaje się, że on moralnie nisko był dawno przed nimi.
Rodzynek wśród morza patosu. :)

Schizofrenik_XXI_wieku

Zagrał autentyczną postać, widocznie prawdziwy Merriell Shelton też był taki. Inna sprawa, dlaczego amerykańskiego marine zagrał egipski aktor (Malek jest Egipcjaninem).

Hagan

Snafu był najciekawszą i najfajniejszą postacią w serialu. Liczyłem na to, że nie zginie:) Scena z kamyczkami i mózgiem strasznie mnie ubawiła. Wiem, że to nie śmieszne ale nie potrafiłem przestać się śmiać:D

Abraxus

Absolutnie sie zgadzam. Bardzo charakterystyczna postac i interesująca.

Schizofrenik_XXI_wieku

Czyli aktor dobry skoro potrafi skutecznie oddać charakter prawdziwego marines.

Schizofrenik_XXI_wieku

Według mnie jest ciekawą postacią i przyjemnie się go ogląda..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones