Ray Liotta

Raymond Allen Liotta

7,9
23 984 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ray Liotta

On jest niesamowicie przystojny .... Rewelacyjnie gra....

niuniamr

To prawda... po prostu genialny aktor :)

niuniamr

taaaaaa!ja tez sie zgadzam ...xD
nom, on naprawde ma teoczy takie jakieś inne xd
moze maluje :P xDDDDDDDDDD

niuniamr

co do oczu sie zgadzam...boskie:)))))))))))))))))

użytkownik usunięty
niuniamr

"On jest niesamowicie przystojny ...Rewelacyjnie gra..." Fajnie to
zabrzmiało... To tak jakby facet napisał w temacie o jakiejś aktorce "ale
ona ma cycki...to wybitna aktorka..." Bardzo ciekawe zestawienie opinii.
A swoją drogą on ma naprawdę niesamowite oczy :D

głównie gra gangsterów ale ja bym chciała być jego kochanka w romansidle hehe.Cudne oczy!!!!!!!!!

malinkaice

Mam dokładnie to samo, być kochanką Ray'a Liotty to zaszczyt ;D
Ja go oglądam tylko po to, by patrzeć mu w oczy <3
ale tak na serio jest genialny, najlepszy oczywiście w "Chłopcach z ferajny", prześmieszny w "Wielkim podrywie".
Na pewno za młodu widziałam jakieś filmy z jego udziałem, ale jak mogłam wcześniej nie dostrzec geniuszu jego oczu? ;*

Pozdrówka :)

myśle, że jestes glupia, jak to porównanie. A od samych cycków, w stosunku do porównania, troche madrzejsza, co nie oznacza, ze nie glupia, bo bezdennie.

niuniamr

w filmie o pszczołach powiedział że ma: "oczy jak uśpione wulkany". jednak gdybym miał wybrać aktora o "ładniejszych" oczach to postawiłbym na Rufusa Sewella. Poskromienie złośnicy oglądałem jakieś 5 lat temu a wciąż pamiętam to jego spojrzenie, które wydawało się być cudowną mieszanką obojętności i niezachwianej, bezgranicznie bezczelnej pewności siebie^^

użytkownik usunięty
marcin_k1

Ciekawe, że człowiek z oczętami pięcioletniego cherubinka znakomicie spisuje się w rolach bandziorów :)
Bardzo przystojny pan i bardzo utalentowany :) chociaż ostatnio zapomniany niestety.

niuniamr

Zgadzam sie. Oglądam z nim filmy tylko po to, by na niego popatrzec. Nie tylko oczy. Facet ma w sobie jakis magnes... i wali od niego testosteronem na kilometr:-)

niuniamr

oj tak, co za oczy

niuniamr

On zagrał dyrektora w Hanie Montanie xD

kaakaa

Wut? W którym odcinku?

KeiChan

W 2 odcinku 4 serii Hanny Montany. Nawet sprawdziłam w napisach końcowych, jest tam napisane : "Special Guesst Star - Ray Liotta". Czy coś takiego xD

kaakaa

Oki, dzięki. Się sprawdzi ;d

niuniamr

Tak jest rewelacyjny tylko szkoda że ostatnimi czasy zeszmacił się grając w filmach patologiczno-obleśnych. Mam tu na myśli gniota Złap Zakapuj Zabłyśnij.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones