Ray Liotta

Raymond Allen Liotta

7,9
23 981 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ray Liotta
Omnikoron

Nigdy bym nie powiedział, że Tommy Vercetti z gry "GTA Vice City" mówi głosem Ray'a Liott'y. W bardzo dobrym filmie "Na tropie zła" powstałym w tym samym roku co gra, Ray ma zupełnie inny głos.

użytkownik usunięty
mipal_2

Widać bardzo mało grałeś w Vice City. Od pierwszej misji słychać, że to głos Raya.

Może i słychać, że to głos Ray'a, ale nie z tego filmu a w grę grałem sporo.

użytkownik usunięty
mipal_2

No w sumie na szybko przejrzałem urywki z 'Goodfellas' - choćby ten fragment http://www.youtube.com/watch?v=MQhBfRDd6GM.
Jak dla mnie głos identyczny jak w rozmowach z Rosenbergiem w Vice City pomiędzy misjami.

Ma inną barwę głosu w filmie "Narc". O "Chłopcach z ferajny" nic nie wspominałem.

użytkownik usunięty
mipal_2

No postarzał się chłop, ale głos ten sam IMHO.

Omnikoron

ty sie lepiej zacznij interesowac sobą a nie botoxem innych.

Omnikoron

Nie wiem czy to botoks, czy jakiś kwas, ale jest paskudny. Twarz napuchnięta jak u boksera po walce, jakaś kostropata skóra. Widać, że coś poprawiał, strasznie nienaturalna gęba. Beznadzieja, przecież aktor musi grać twarzą.

Omnikoron

raczej nie wazne jest to czy warz wypelniona ma botoksem badz nie. a twarza rusza podczas wypowiedzi. jesli tego nie widzisz radze zainwestowac w korekte wzroku ;)
jako aktor powinien byc oceniany za to jak wciela sie w postac i jak gra, a nie za to co robi.
to chyba logiczne, ze w tek branzy trzeba sie trzymac dobrze, jesli o wyglad chodzi. ponad 80% gwiazd sobie cos poprawia. ale czy to powod do tego zeby sie az tak unosic?

rozendolly

Nie zrozumiałaś - ale nie szkodzi, młoda jesteś jeszcze wiele przed Tobą. Mnie nie interesuje co on robi .. robić sobie może co chce .. ale aktor gra ciałem, a szczególną rolę w palecie aktorskich umiejętności odgrywa twarz, która jest w stanie ukazać nieskończoną ilość emocji. Natomiast napchana botoxem, plastikowa twarz - nadaje się co najwyżej do reklamy albo teledysku z vivy.
I nikt sie tu nie unosi .. fajny masz kolor na głowie. Pozdrawiam ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones