Ray Liotta

Raymond Allen Liotta

7,9
23 981 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ray Liotta

Radziłbym twórcą strony przejrzeć dokładnie filmografię Ray'a, ponieważ ma miejsce w niej kardynalny błąd. ''Pilgrim'' oraz ''Inferno'' to jeden i ten sam film - ''PIELGRZYM''.
Natomiast w filmografii aktora nie wiadomo skąd i gdzie ów film potraktowano jako filmy dwa.... Rozmnożył się czy jak ? =)
Wystarczyłoby przeczytać opis NIBY obu produkcji i już wiadomo że coś jest nie tak....=)
Ponieważ ich fabuła jest identyczna.
PIELGRZYM na mojej półce z filmami grzecznie sobie leży....
I jeszcze nigdy o uszy nie obiło mi się aby powstał jakiś sequel czy też prequel ów historii na dodatek o takiej samej fabule.....
O reaktywacji lub też odrodzeniu filmu w nowszej wersji mowy nie było...
A więc fajnie by było jakby autorzy strony tego wspaniałego aktora zrobili coś z tym wielkim przeoczeniem =)

kameleon3

A nie możesz tego zgłosić do admina ?. Takie duble jeśli rzeczywiście to co napisałeś jest prawdą powinno się zgłaszać do adminów - czerwonych głów np. Xzar.

tomucho77

Uważam że Ty mógłbyś to zrobić.....
Na pewno znasz jakiegoś admina....

kameleon3

Ja nie oglądałem tego filmu i za bardzo nie interesuję się filmografią Raya, natomiast ty wiesz o co chodzi więc napisz do Xzara albo Kristofa.

Wpisz w wyszukiwarkę Xzar lub Kristof kliknij na zakładkę użytkownicy, następnie na ich profil, potem na ich bloga i opisz to co ci leży na wątrobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones