Ray WinstoneI

Raymond Andrew Winstone

7,3
13 176 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ray Winstone

Dla mnie na zawsze pozostanie Szkarłatnym Willim. Ile to już lat...

JacekSzulc

Nie tylko dla ciebie:)...

JacekSzulc

Wiadomo. Jeden z najlepszych seriali Robin of Sherwood. Klimat przez duże K.
To tak samo jak z legendarny "Twin Peaks". Te seriale mimo upływu lat są nadal
w ścisłej czołówce Top 10-15 obok X-files, Oz, Sopranos, The wire, Sześć stóp pod ziemią,
The Shield, Rzym, Breaking Bad, Dexter, Gra o tron, Utopia, House of cards, Detektyw, Fargo.

returner

Ale lista :)
Z tego wszystkiego nie widziałem tylko trzech: The Shield, Rzym, Gra o tron.
Oprócz Gry o tron pozostałe pewnie kiedyś łyknę.
A trafiłem tu oglądając darta dzięki reklamie bet365 - mówię sobie skąd ja znam tę mordę :) a to on :-D
Pozdro
BTW Foking Hollywoo (BoJack?), biedne House of cards ehhhh

JacekSzulc

Dla mnie też. Do dziś uwielbiam ten serial.

JacekSzulc

dla mnie gościem od bet365...

JacekSzulc

Gość stworzył dużo świetnych kreacji, ale tak, jak nikt nie przebije Vala Kilmera jako Doca Hollidaya w Tombstone, tak po Rayu Winstonie każdy aktor, który zagra Szkarłatnego, będzie może nie kiepski, ale na pewno niekompletny.

JacekSzulc

Jedyny z tamtej ekipy który zrobił karierę. Trochę szkoda, że tylko on. I tak, masz rację, to Szkarłatny forever.

JacekSzulc

Brytyjski aktor, który w młodości uprawiał boks. Wygrał 80 z 88 i to doświadczenie go ukształtowało go w jego karierze aktorskiej, występował przed liczną publicznością i nie miał tremy na scenie. Postawna, barczysta budowa ciała, mocny głos tym zbudował sobie wizerunek silnego mężczyzny i dlatego często wciela się w antagonistów. Aktora można już skojarzyć jako Szkarłatnego Willa w kultowym serialu Robin z Sherwood. Zagrał szorstkiego, wybuchowego wojownika, chcącego się pomścić swoją żonę. W jednym z odcinków nowy Robin, grany przez syna Seana Connerego Jason, zbierał drużynę i musiał pokonać na pięści Willa. Pojawił się w wielu produkcjach, często na drugim planie m.in. w Sexy Beast, Infiltracja, Beowulf, Czarna Wdowa, Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki. W czwartej części Indiany Jonesa zagrała Georga „Maca” McHale, współpracownika protagonisty, który sprzymierza się z Rosjanami. Winston gra brawurowo bez winy i wstydu cwaniaka, udającego podwójnego agenta, postać grającą na emocjach, której aż chce się przyłożyć w nos. Ciekawie i z humorem przedstawił postać niejednoznaczną, przeciwwagę dla Indiany Jonesa. Mac uosabiającą chciwość i dwulicowość, wracającą jak bumerang w poszczególnych momentach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones