Red Hot Chili Peppers

7,0
6 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Red Hot Chili Peppers

Kto idzie/jedzie/leci na koncert w Chorzowie? Przy okazji proszę o radę: wpuszczają od 15.00, o której, wg was, przyjść żeby mieć na płycie dobre miejsce?

nidelek

ja sie smieje ze bede koczować przed bramą od 5 rano ;) ale tak na prawde tez nie wiem o ktorej przyjsc zeby dopchac sie odpowiednio blisko sceny.

Harley

Rozumiem ;)

nidelek

Ja nie wiem o której bede bo mam bilety na sektor
X) a jakbym miala na płycie to tak o 11.00-12.00... choc nie wiem duzzzooo ludzi bedzie tyle wiem X)... może wczesniej

nidelek

koncert zaczyna się o 20 więc wchodzenie o 15 jak dla mnie nie ma sensu. chyba że chcecie się posrać w ścisku stojąc 5 godzin. Dlatego ja wybrałam sektor siedzący na przeciwko sceny - miejsca pierwsza klasa. Takie bym polecała. No to...do zobaczenia 3 lipca!!!:)

nidelek

prostując - polecałabym bo byłam na U2, też byli w Chorzowie, i też byłam na tym samym sektorze. Zabawa super i współczułam wszystkim tym którzy się ściskali na płycie.
No to tyle ode mnie,
Trzymajcie się i szykujcie bilety do kontroli ;)

eminem

Ja się ściskałam na płycie, lewitowałam po parę minut bez poczucia gruntu, zostałam oblana wszystkim, czym się dało... ale wrażenia niesamowite! Ludzi stojących koło mnie nie znałam, a mimo to czułam się jak w wielkiej rodzinie ^^
Muzyka łączy xD
Koncert był niesamowity. Mimo wszystkich krytyk moje zdnaie się nie zmieni. Byłam, widziałam, poczułam to wszystko.
Stałam tuż przy barierce, telebimy nie były potrzebne, widziałam ICH wszystkich!
Pozdrawiam fanów ;)

nidelek

ja również byłam na płycie ;) i tam wg mnie zawsze jest najlepiej. ale to tylko ja :) no rzeczywiscie wrażenia niesamowite ;)

brechta

Na płycie moim zdaniem zawsze jest najlepiej - ludzie na trybunach tak się nie bawią :D I to poczucie wspólnoty z tysiącami innych fanów, którzy stoją w około ciebie.... Widziałam scenę, telebimy, po prostu lepiej być nie mogło. A kiedy zagrali Californication: istna miagia :)

nidelek

Na płycie najlepiej. Byłam pod samą sceną, naprzeciwko Johna. Czyli dokładnie tam gdzie chciałam być.

Kaileena_Farah

By the way, I try to say I'd be there... waiting for (next time!) !

nidelek

Byłam, byłam. Nie mogę uwierzyć, że byłam. I Antek i inni też byli. Razem ze mną!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones