Richard ChamberlainI

George Richard Chamberlain

7,8
2 770 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Chamberlain

To że Richard Chamberlain jest gejem, to nie znaczy że musicie go gnębić. Mi też się nie podoba że jest gejem no ale dajcie mu spokój! Przecież to że ktoś ma inną orientację nie znaczy że jest gorszy a w ogóle co was to obchodzi? Richard to świetny aktor i nie rozumiem dlaczego dajecie mu mniejszą ocenę tylko dlatego że jest gejem? To ocena nie za to kim się jest tylko jak się gra. I nie rozumiem dlaczego mieszacie w to jego orientację seksualną...

ShaunxD

zgadzam się z tobą ,a ocenę 7,2 zostawiam bez komentarza.

ShaunxD

Mieszają w to orientację seksualną, bo niektórzy ludzie to kretyni. Po prostu.

użytkownik usunięty
Davus

Racja. To znakomity aktor, nie raz spotykałam wysokie noty u aktorów niskich lotów, a bywali i tacy, którzy pomimo profesjonalizmu nawet na 8 się nie łapią. Jak wyżej - po prostu głupota ludzka nie zna granic.

To że ktoś ma inna orientację nie oznacza że jest złym aktorem. Zwyczajnie zyjemy w czasach gdzie gnoi się takich ludzi. Przykre ale prawdziwe. A aktorem Richard jest świetnym.

użytkownik usunięty
Dorota74

Właśnie! Ocena powinna być za umiejętność grania, a to co prezentuje na ekranie to mistrzostwo, no i nie wspomnę o tym jak kiedyś był przystojny. (*.*)
Ocena nie jest za to, czy ktoś jest homo, czy hetero, czy bi lub wie kim. -.- Obecnie nie ma czegoś takiego jak tolerancja.

użytkownik usunięty

Dodam jeszcze, że to skandal, iż jest poniżej top tysiąc, bo powinien być co najmniej top 200. -.-

użytkownik usunięty

Witaj w świecie rasizmu, nienawiści ksenofobii,. To że wielu jeździ po kimś za odmienność jest wynikiem kultury wykluczenia, wyklucza się wszystkich co mają odmienne zdanie na dany temat bądź odbiegają od monotolicznego środowiska. I chociaż nie popieram homoseksualizmu bo uważam że jest sprzeczny z naturą to nie mogę rzucać kamieniami w osoby które tak wybrały.

użytkownik usunięty

Mi też to prywatnie nie odpowiada, ale nie tępię ich za to, bo to też ludzie i trzeba pozwolić im żyć.

użytkownik usunięty

Świetnie nasze środowisko obrazują ksiązki Sapkowskiego, w fikcyjnym świecie Wiedźmina nie brakuje nienawiści na tle rasowym i pogromów, jest powiedzenie czasy bywają różne ale ludzie się nie zmieniają. Grzechy swoich ojców przejdą na synów i tak dosłownie jest. Matki zamiast rozpaczać na wydarzeniami powinny zabrać się za wbijanie zasad moralnych swoim synom by nie wyrośli na gorszych od swoich ojców, ale u nas wszystko dosłownie każdą rzecz zamiata się pod dywan.

Kultura pełną gębą do póki nie weźmiesz lupy i nie zobaczysz rozkładu. Ludzie idą do kościoła słyszą o grzechach ale nawzajem się obgadują i są względem siebie wilkiem. Nawet sami księża którzy tak pouczają tworzą piekło dla swoich podopiecznych. Kto wie czy czasami efektem takich małoletnich molestowań nie jest właśnie homoseksualizm.

Jest udowodnione że nie jest to wrodzone więc musi to następować w wychowaniu bądź jakiejś reakcji psychologicznej. Sądzę że duży wpływ ma wychowanie + środowisko.

Tak samo nie potrafię zrozumieć Grodzkiej chce się uważać za kobietę ok, ale przecież ma syna z kobietą, więc trochę to nie autentyczne.

Ale właśnie tolerancja polega nie na uznaniu tego za coś normalnego ale na nie potępianiu i pozwoleniu żyć takich osobom. Powiedzieć ok to nie jest normalne bo każdy widzi że takie nie jest ale zrozumieć i pochylić się nad taką osobą.

Głównie co mnie osobiście boli w homoseksualistach jest to że tak wielu z nich zażywa narkotyki i prowadzi bardzo rozwiązły tryb życia przez co później chorują na AIDS. Tak poumierało wielu znanych artystów. Oczywiście nie każdy homoseksualista taki jest ale statystki są smutne.

Oczywiście wolę wielu homo jako ludzi od agresywnych zbirów czy dresów to jeszcze gorszy rodzaj wypaczenia.

użytkownik usunięty

Dokładnie. Z tego co wiem Chamberlain faktycznie nie miał lekko w rodzinie, więc może to dlatego zmienił orientację.

użytkownik usunięty

90% homo miało nieciekawe dzieciństwo więc coś w tym jest.

Głupoty piszesz.

"Jest udowodnione że nie jest to wrodzone więc musi to następować w wychowaniu bądź jakiejś reakcji psychologicznej. Sądzę że duży wpływ ma wychowanie + środowisko."

A to ci nowina. W rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie. To teorie o wpływie wychowania itd. odeszły do lamusa jako pozbawione oparcia w czymkolwiek (najbardziej lubię tezy o wpływie molestowania seksualnego - gdy dotyczy to lesbijki, to ma to tłumaczyć zwrócenie się w stronę kobiet, choć nie wiem za bardzo jak, a jak dotyczy faceta - to nagle to samo ma w jakiś magiczny sposób wywołać pociąg do mężczyzn).

Już od lat 50 wiadomo, że ośrodki mózgu odpowiedzialne za seksualność rozwijają się na etapie płodowym pod wpływem hormonów płciowych. Od tamtego czasu wykonano niezliczoną ilość eksperymentów na zwierzętach, a także krojono ludzkie mózgi.

Wyniki tych badań są jednoznaczne. Homoseksualizm jest zasadniczo lustrzanym odbiciem heteroseksualizmu płci przeciwnej. Można powiedzieć, że to w pewnym sensie jedna z postaci interseksualizmu (którym to mianem się zwie przypadki, gdy organizm wykazuje cechy właściwe typowo dla dwóch płci), gdyż po prostu cecha płciowa, jaką jest ukierunkowanie pociągu seksualnego, u homoseksualistów rozwija się w sposób typowy dla przedstawicieli płci przeciwnej.
Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Podobna sytuacja dotyka praktycznie każdej cechy płciowej (są więc fenotypowe kobiety z chromosomami XY czy mężczyźni XX a także innymi kombinacjami chromosomów, czy też ludzie z tzw. "dwuznacznymi genitaliami" - warto tu zauważyć że u ssaków dymorfizm płciowy, z wyjątkiem gonad, opiera się całkowicie na hormonach a nie bezpośrednio na genach).

_Renee_

nie, homoseksualizm zesłał bóg żeby wyleczyć przeludnienie xd

ShaunxD

Szkoda mi się zrobiło, jak przeczytałam w gazecie, że tak przystojny aktor jest gejem. Wcale mnie nie dziwi, że kobiety szalały na jego punkcie, jest bardzo intrygujący, nawet w starszym wieku. No ale najwidoczniej jego wdzięki nie były przeznaczone dla żadnej niewiasty, to się zdarza. Ważne jest tylko to, co ma do zaoferowania jako człowiek.

ShaunxD

Pamiętam ten serial jak się oglądało z rodziną i ja jako młody chłopiec chciałem być taki jak główny bohater.
Potem dowiedziałem się, że jest homo i mnie lekko zszokowało ale zapomniałem o serialu na długie lata. Minęło z 10 lat i znów zacząłem oglądać Schoguna ale zapomniałem już, że kiedyś przyznał się do takiej orientacji. Po skończonym serialu przeczytałem na filmweb i sobie wtedy przypomniałem dopiero. SZok bo po gościu w ogóle nie widać, nie ma gejowskich ruchów . Dożył sędziwego wieku więc na pewno nie choruje na AID's
Być może to jakaś ściema, może chciał mieć spokój od kobiet.

ShaunxD

Z nami? To z Tobą jest coś nie tak, bo sam założyłeś taki temat:-)

Jack_Holborn15

Ze mną nic może z założycielem tematu. Kocham tego człowieka i życzę mu jak najlepiej. Nigdy nie gnębiłem tego Pana. Samo zjawisko homoseksualizmu jest kontrowersyjne bo nie jest wrodzene i jest etapem rozwoju zapewne jakieś zaburzenie jednak nie jest to choroba psychiczna jak twierdzą niektórzy i nie należy tego gnębić.

Jest masa świetnych osób które są homoseksualistami zdarzają się też kanalie takie jak Jacyków czy Jakubiak który go zaprosił ale to już niestety świat nie jest doskonały.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
JackHolborn

Demokracja oni też tworzą społeczność więc jak się zbiorą to ustawowo mają do tego prawo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones