Robbie Jarvis

Robert Stephen Jarvis

7,3
346 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robbie Jarvis

Czy nie sądzicie, że koleś jest extra przystojny??? Jak dla mnie to jest po prostu cud natury. Szkoda, że nie widziałam go jeszcze w żadnym filmie(bo w żadnym nie zagrał:-))) a zakon wyjdzie dopiero w lipcu....

Kikuuuni

O tak, chłopina jest Cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudddddddddddoooooooooooooooowwwwwwwwwwwwwwwwnnnnnny, ale tylko na tym zdjęciu jak narazie:D

malabardzoczarna

Mam nadzieję, że będzie tak samo dobrze grał jak wyglądał;-))) CUDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kikuuuni

a mi sie wydaje ze jakis inny taki jest na tym zdjeciu znaczy ze nie podobny do siebie :) na innych zdjeciach, np. tu wyglada juz inaczej http://galaxiehp.free.fr/james.jpg

ankaa_

No inny, inny, ale na tym zdjęciu z filmweba jest ładniejszy.

malabardzoczarna

Ale i tak jest duużo przystojniejszy od aktora, który ma zagrać Syriusza.
Mam wrażenie, że powinno być choć trochę odwrotnie. xD

Lellandra

racja, syriusz powinien byc przystojniejszy od jamesa, a jest na odwrót... w sumie szkoda, ale i tak suupcio ze doroslego syrka gra Oldman...muah...:P ja zawsze sobie wyobrazalam Syriusza jako ideal a tu bach.. ciapa...:/

NieLubieKaszy

wogole tak strasznie duzo ich pokazuje ze po prostuu padłam .___.

i to jest fajne w ksiazkach ze mozesz sobie wyobrazic mega ciacho a nie jakiegos aktora ktory totalnie nie pasuje do roli

Kikuuuni

nom, śliczny on jest. xD cud miód i orzeszki :D

Eunika3

No na tej fotce jest śliczny!
Ale w filmie wyglądają (James i Syriusz) okropnie :|
Ja sobie ich zawsze wyobrażałam, jako cuda (czy może cudy, ale mniejsza z tym ;]) natury. W końcu byli najprzystojniejszymi boyami w Hogwarcie w tamtych czasach (tak mi się przynajmniej zdaje...chyba, że coś mi się pomyliło :P).

Ale powracając do foty na film webie, to jest zajebista!
Pzdr :**

Ps. Ale i tak Shane West rządzi! :D

Minnie12

szczerze mówiąc mam podobne zdanie. Mieli być super przystojni i zabawni. Casanowa jeden i Casanova dwa. A w tej retrospekcji wyszli okropnie!!!
Do samego aktora nie mam nic

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones