Robert De Niro

Robert Anthony De Niro Jr.

8,7
178 665 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert De Niro

Przed chwila robiąc sobie sniadanie uslyszalem we wiadomosciach na TVP, ze Robert De Niro ma urodziny. "Znamy go przede wszystkim z roli Dona Vita Corleone w Ojcu Chrzestnym". CO KU**A?! Ale sie teraz... wpieniłem. Brak słów poprostu, kto tych ludzi zatrudnia? I kto sprawdza informacje puszczane na antenie? Przykre poprostu... brak słów. Tak jakby taką informacje w ogóle trzeba było sprawdzać, każdy w miare ogarniety czlowiek zna (nie koniecznie musial ogladac) i wie kto gral Dona w tym filmie. Partacze.

dawid1420

Cóż, widać tym razem to ja sie zbałzniłem bo zupelnie nie pamietam jego z Ojca Chrzestnego II, a widze, ze jednak tam byl. No coz, jakto mawiaja za oceanem "joke's on me". Kulę ogon i przepraszam za ten wybuch :)

dawid1420

A już chciałem Cię zbluzgać, jak to na filmwebie bywa, ale brawo za przyznanie się do błędu ;)

dawid1420

W sumie to i tak błąd bo nie jest to jego najbardziej znana rola, bo sam OC II nie jest tak popularny jak pierwowzór. Dlatego mimo wszystko to błąd dziennikarski. Chyba nie oglądali Taksówkarza, Wściekłego byka czy nawet Chłopców z ferajny. Sto lat BOB

Banana_Power

Masz racje, ale Ojciec Chrzestny 2 chyba jest najbardziej popularny, niżeli Taksówkarz, Wściekły byk. Choć wiadomo, że w np. Taksówkarzu miał większą rolę niż rola Corleone.
Poza tym redaktorzy porannego programu wymienili też i te filmy, które ty wymieniłeś. Wymienili też oskarowe role w OC ll i Wściekłym byku.

lukasz12548

Nie oglądałem tego programu o którym piszesz Ty i dawid1420 . Po prostu chciałem sprostować i być może poradzić.

lukasz12548

Dodam, że w pierwszej części OC De Niro nie grał, więc nie mieli po co podawać, że pierwsza część jest bardziej znana niż druga.

użytkownik usunięty
dawid1420

Fakt, Twój wybuch był kiepski, ale i tak tv się nie popisała. Raczej powinni powiedzieć, że znamy Go z roli w "Dawno temu w Ameryce", "Taksówkarzu" czy "Chłopcach z ferajny".

dawid1420

Ja go kojarzę z filmem Poznaj moich rodziców. Bardzo dobry , polecam.

TheAmazingPudding

Aha i koniec twojej wiedzy na temat tego aktora?

Slayer_6

Raczej tak, ale podobno grał jeszcze w lepszych produkcjach.

TheAmazingPudding

Boże, "podobno grał w jeszcze lepszych produkcjach". Niż "Poznaj mojego tatę"??? Ty tak na poważnie?

grazyna_gajecka_gg

Znam go tez z kina akcji, Depresja gangstera,Nawrot depresji.Tez polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones