Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
55 878 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Może nie jest tak skonfliktowaną postacia jak bohater grany przez Guya Pearce'a, ale z pewnościa jego losy obserwuje się z duzym zaangazowaniem, co jest zasługa gry Pattinsona. Musze pzyznac, że nie spodziewałem się tego po nim. Wszyscy jakby przekreslili Pattinsona po Zmierzchu, tymczasem okazuje się że jest w nim potencjał.

Zmietolony_beret

jeszcze nie oglądałam ale bardzo chętnie zobaczę chociaż bardziej czekam ma mapy gwiazd :) ponieważ oglądałam inne filmy poza zmierzchem to też uwazam że ma potencjał, w ogóle uważam go za naprawdę dobrego aktora

magze76

Wiesz, aktorem w Zmierzchu to on jest akurat średnim. Z filmu na film ma coraz bardziej twarz bez wyrazu, ale to już nawet sam Pattinson przyznał, że robi to celowo bo tej postaci nie umiał zagrać całkowicie serio (ogólnie lubie ten jego dystans do tego w czym i co gra). Jak w innych filmach jest - nie wiem. Ale wiem, że The Rover pokazuje nam inną lepsza stronę Pattinsona i daje naprawdę dobrą rolę.

Zmietolony_beret

Zgadzam się, chłopak dał radę. Liczę na kolejne ambitne projekty z jego strony. ;)

G00N3R

W sumie on gra dość ambitnie. W sensie pomijając Pottera i Zmierzch to reszta jego filmów nawet jeśli nie jest najepsza jakosciowo (co już jest winą rezysera i producentów, nie jednego aktora) to z pewnością jest całkiem ciekawa. Wybiera niszowe projekty i sprawdza się w tym całkiem dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones