Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Niektórzy uważają za takiego fajnego i przystojnego. Taki super aktor, ale jak dla mnie to kolejny aktorek który po tych kilku częściach zmierzchu zapomną o nim , a na jego miejsce wstąpi kolejne bożyszcze nastolatek które od nowa zaczną mówić o nim jak wcześniej o robercie. osobiście nie podoba mi się w czym gra jak wygląda i jaki jest kolejny aktorzyna hitu jednej nocy który zniknie równie szybko jak się pojawił. Czy jesteście za czy przeciw mojemu zdaniu???????????????

olalalala

Wydaje mi się że jego poważnej karierze zaszkodziła rola w sadze zmierzch która go rozsławiła, teraz gdzie i z kim by nie zagrał i tak będzie zapamiętany jako ''ten'' Edzio ze zmierzchu... Troche szkoda bo może coś by z niego było ;) Nie jest brzydki ale tez wybitnie przystojny, przeciętny jak bym go na ulicy spotkała to bym sie nie zainteresowała. Innego filmu z nim oprócz zmierzchu nie widziałam i trudno mi ocenic ...

olkunka

Zgadzam się z tobą Olkunka , !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones